999 rezultate për

enkeleida

Moderatorja prezanton për herë të parë bashkëshortin (FOTO LAJM) Duhet thënë se pavarësisht se shumica janë aktive në rrjetet sociale dhe nuk I shmangen ekspozimit të të dashurve të tyr
Gazetarja e njohur e sportit refuzon të tregojë rrogën, ka frikë se do ju bjerë të fikët Gazetarja e njohur sportive Enkeleida Zako e ftuar në emisionin Thumb ka folur për jetën e saj në përgjithësi, sherrin
E quajti gazetare të vjetër, Enkelejda Zeko i përgjgjet Ilda Bejlerit Gazetarja e njohur Enkeleida Zeko ka qenë e ftuar në emisionin "Thumb". Ka kaluar pak kohë që kur një tjetër gazetar
Ilda Bejleri “shpërthen” ndaj kolegeve: Model i vjetër i gazetarisë… Ilda Bejleri ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina” në Tv.Klan. Mes tjerash ajo foli edhe për koleget e saj t
Enkeleida Zeko padit drejtorin e TVSH, kërkon 100 mln shpërblim Pas debateve që kanë nisur që vitin e kaluar, tashmë situata është edhe më e rënduar mes gazetares sportive Enkeleida Ze
Enkeleida Zeko zbulon gjininë e fëmijës Moderatorja e emisionit sportiv Enkeleida Zeko është shtatzënë, e ndërsa ka zbuluar se do të sjellë në jetë një vajze. A
Veshjet, pasioni i Enkeleida Zekos Edhe pse ajo na paraqitet shpesh para televizionit, Enkeleda Zeko, gazetarja e njohur e TVSH-së, nuk pëlqen të flasë shu