999 rezultate për

enis

Në ditët e fundit të shtazënisë, modelja shqiptare infektohet me Covid-19 (FOTO LAJM) Modelja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Greis Petroviç ishte në një lidhje direkte për emisionin 'Ftesë në pesë' k
"Motrat e mia shqiptare", Bebe Rexha bën gjestin e veçantë para 10 milion ndjekësve (FOTO LAJM) Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare. Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një ra
Kapiteni i Kosovës infektohet me koronavirus Amir Rrahmani, kapiteni i Kosovës dhe mbrojtësi i Napolit, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se 26-vjeçari
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
Formacionet zyrtare, Kosova "e copëtuar" përballë Sllovenisë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën Slloveni-Kosovë, që starton në 20:45. Dardanët vijnë në këtë sfidë me m
Kryeziu: Nuk duam të biem nga liga Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Hekuran Kryeziu ka premtuar se do japin maksimumin në ndeshjen e nesërme ndaj Sllove
Ndeshja me Slloveninë, Sahiti: Kemi shumë mungesa, ndeshja do të jetë e vështirë Ndihmës trajneri i Kosovës, Muharrem Sahiti iu drejtua mediave në konferencë për shtyp, një ditë para takimit ndaj Sllov
S'ka më të fshehta në familjen mbretërore, Princ Leka publikon pamjet e Elias gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) U desh një foto paparaci, që qarkulloi pak javë më parë, që të merrnim vesh se princeshë Elia ishte shtatzënë, e madje n
Në muajin e gjashtë të shtatzënisë, barku i Afërdita Drshajt do t'ju "shokojë" (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja do të
Muriqi zyrtarisht i bashkohet Kosovës Raportimet e mediave lokale dhe të huaja për mungesën e Vedat Muriqit nuk qëndrojnë. Sulmuesi i Lazios do të jetë i g
Elita ndan foton kur mbante shtatzëninë të fshehtë me mbishkrimin epik (FOTO LAJM) Moderatorja dhe njëherazi bashkëshortja e Gjikos, ka hapur arkivat për të kujtuar jo vetëm verën 2020 të cilën e shijoi
Nadal rrëfen historinë prekëse: Në moshën 19 vjeçare më thanë se nuk mund të luaja më tenis Rafael Nadal është një nga tenistët më të mirë në histori, por në moshën 19 vjeçare karriera e tij u vu në pikëpyetje.
Në super formë menjëherë pas lindjes, Arbana zbulon "sekretin" (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me djalin e saj të cilin së bashku me Eduartin, vendosën
Barku i sheshtë në muajin e pestë të shtatzënisë, Afërdita publikon ekon (FOTO LAJM) Këngëtarja Afërdita Dreshaj po futet në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet mama për herë
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Sara dhe Ledri shpërngulen jashtë vendit (FOTO LAJM) Shumë pak ditë i ndajnë tashmë reperin Ledri Vula dhe partneren e tij, Sara Hoxha, nga ardhja në jetë e bebushes. Sar
Luftimet vazhdojnë, Pompeo takon ministrat e Jashtëm të Azerbejxhanit dhe Armenisë Forcat e Azerbajxhanit dhe armenëve vazhduan luftimet në Nagorno-Karabak më 24 tetor, një ditë pasi ministrat e Jashtëm
Olta Boka ka pësuar një ndryshim pas shtatzënisë: Çfarë po ndodh me mua? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. Dyshja po
Në ditët e fundit të shtatzënisë, shpëtimi i Sarës është kjo gjë e Ledrit (FOTO LAJM) Shtatzënia e Sara Hoxhës, të dashurës së Ledit, ka qenë padyshim një ndër titujt kryesorë të mediave rozë. Tashmë Sar
U p*rdhunua nga xhaxhai, 14 vjeçarja humb jetën gjatë abortit në muajin e 6 të shtatzënisë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Pakistan, ku një vajzë 14-vjeç humbi jetën gjatë një aborti, pasi u përdhunua v
Afërdita pozon në muajin e pestë të shtatzënisë, ndjekësit nuk u besojnë syve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël. Ajo zbuloi gjithashtu edhe g