999 rezultate për

energji

Kafja nuk iu bën mirë? Produktet që e zëvëndësojnë dhe iu mbushin me energji Kur vjen puna tek përfitimet shëndetësore, reputacioni i kafesë vërvitet në ekstreme. Pirja e dy deri në pesë filxhan
Totti tregon simptomat: Koronavirusi nuk kalohet lehtë, më shteronin energjitë Françesko Toti ka mposhtur koronavirusin dhe pneumoninë që e kishte pushtuar prej kohësh. Këtë lajm e ka deklaruar ve
Soni Malaj vihet në siklet: Të huajt apo shqiptarët më të mirë në s*ks (FOTO LAJM) Soni Malaj ishte e ftuar në "Why Not" me Roza Latin ku mes shumë historishë e lojrash nuk munguan as ato pyetjet "me spe
KONTRATA/ Një tjetër dhuratë për inceneratorin e Elbasanit (FOTO LAJM) Një kontratë e dytë autorizon kompaninë koncesionare “Albtek Energy” për të shfrytëzuar për 25 vjet impiantin e prodhimi
Habit ekspertja: Nuk vesh rroba të përdorura, transmetojnë energji negative Ekspertja Olesia Leço ka rrëfyer përse nuk ka blerë kurrë rroba të përdorura duke shpjeguar se nuk do të jenë asnjëherë
Çfarë ndodh me trurin nëse hamë ëmbëlsirë përpara ores 9 të mëngjesit? Ta nisësh ditën me një çokollatë mesa duket nuk është mëkat ! Shkencëtarët në Universitetin e Sirakuzës në Nju Jork kanë
Zbardhet udhëzimi: Si do të regjistrohet gjoba për maskat në faturën e dritave Kush gjobitet nga Policia Bashkiake apo Policia e Shtetit për mosmbajtje të maskës, penalitetin do ta paguajë bashkë me
Nëse nuk po arrini të ngelni shtatzënë, faji mund të jetë i kafes Sipas një studimi të kryer në Shkollën e Mjekësisë së Universitetit Nevada në Reno, kafeina ndërhyn në kontraktimet musk
Ky ushqim të mbush me energji njësoj si kafja Pavarësisht dëshirës për kafe, dita ditës po shtohen pretendimet se kafeja nxit ankthin tek disa njerëz, dhe në këto dit
Trump apo Biden? Astrologia Meri tregon se kush mund të jetë fituesi Astrologia e njohur Meri Shehu bëri një parashikim të ecurisë së zgjedhjeve presidenciale në SHBA. Sipas saj, Biden ësht
Çfarë ndodhë nëse pini një deri në tre pije energjike në ditë Disa studime shkencore të pavarura kanë zbuluar se pijet energjike shkaktojnë dëme serioze tek njerëzit. Dëmet prekin
Moti i keq, përmbytje dhe ndërprerje energjie në Durrës dhe Korçë Reshjet e dendura të shiut dhe moti i keq që ka përfshirë vendin ka sjelle disa probleme në qarkun e Korçës dhe të Durrë
Instalojnë 187 panele diellore, por harrojnë t’i lidhin me rrjetin e energjisë! Qyteti francez i Roubaix njoftoi me entuziazëm të madh se kishte blerë 187 panele diellore për të gjeneruar një pjesë të
Me çfarë ta zëvendësosh kafenë, nëse ke nevojë për energji Shumica prej nesh kemi nevojë për dozën e kafesë dhe nuk e fillojmë dot ditën pa të. Për disa njerëz kafeja është e domo
Tirana pa drita, OSHEE tregon ku qendron problemi Prej orësh, disa zona në kryeqytet ndodhen pa energji elektrike pasi një subjekt privat ka dëmtuar fiderin e tensionit t
"8 orë", Elita Rudi rrëfen publikisht takimin e parë me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur falë emisionit të saj. A
Woww! Elita flet për njohjen me Gjikon: Takimi i parë zgjati 8 orë! Elita Rudi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur fa
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO) Moti i keq, i shoqëruar me reshje të dendura shiu dhe erë të fortë bëri që ekipi i Milanit të braktiste stërvitjen. P
Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
Nga e hëna, pritet ndërprerje energjie në disa zona në Tiranë OSHEE njofton se me fillimin e javës së ardhshme do të ketë stakime energjie në disa zona të Tiranës. Për shkak të re