999 rezultate për

endt

E fejuara e Bendter shfrenon fantazinë (FOTO LAJM) Philina Roepstorff, e fejuara e Nicklas Bendtner, ish-sulmuesit të Arsenalit dhe Juventusit, sot pjesë e Rosenborgut në
Messi "tund" rrjetën, Pogba-së i merren mendtë (VIDEO) Paul Pogba e ka nisur ndeshjen me Barcelonën, mbrëmjen e djeshme në mënyrën më të mirë të mundshme, duke dhenë një pasim
Ish-lojtarët e Juventusit sulmojnë drejtorin e Ajax Ciro Ferrara dhe Alessio Tacchinardi kanë fituar Champions League në sezonin 1995/96 me Juventus dhe kanë sulmuar ish-dr
Ish-lojtari Arsenalit vuan dënimin me arrest shtëpie Për Nicklas Bendtner ka nisur periudha 50-ditore e kryerjes së dënimit me "arrest shtëpie", pasi është përleshur dhe i k
E fejuara e Nicolas Bendtner, djeg Instagramin (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben
E fejuara e Bendtner "alergji" nga rrobat, vijon pushimet në vendet ekzotike (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben
E FUNDIT / Ish-lojtari i Juventusit dënohet me 50 ditë burg Ish sulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner pritet që të kalojë 50 ditë në burg për shkak se apeli refuzoi kërkesën e tij
Nuk guxoi t'ja përmendte emrin dy vjet emrin të dashurit, si e parashikoi Elvana Gjata fatkeqësinë Rreth 8 muaj më parë, në një intervistë ekskluzive në “Xing me Ermalin”, Elvana Gjata ka pranuar publikisht se është në
Ish-sulmuesi i Juventusit në telashe, i thyen nofullën shoferit të taksisë Nuk kanë fund dhimbjet e kokës për Nicklas Bendtner. Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Juventusit është vënë në prangat e pol
I theu nofullën taksistit, policia prangos ish-sulmuesi i Arsenal-it Ish -sulmuesi i Arsenal, Nicklas Bendtner raportohet se është arrestuar nga policia daneze, pasi një sherri me një taksi
Zyrtare: Hamilton bëhet piloti më jetëgjatë me “shigjetat e argjendta” Formula 1, duket se nuk do të ketë shumë surpriza për sa i përket lëvizjeve të pilotëve. Së fundmi LeWis Hamilton ka
Çiljeta thellësisht e penduar: "Mendtë e kokës thuaj” (VIDEO) Mania e operacioneve plastike i ka kapur të gjithë, madje edhe ata që nuk kanë aspak nevojë. Ndodh që shpesh njerëzi
Liderët e dy Koreve, përcaktohet vendtakimi i 27 prillit Takimi i 27 prillit ndërmjet Presidentit të Koresë Jugore Moon Jae-in dhe Presidentit të Koresë Jugore Kim Jong-un është
Rruga që të merr mendtë (FOTO) Për banorët e Chongqingut në Kinë, rruga e kthimit në shtëpi është shpesh e sikletshme. Për të hyrë në një kompleks r
Haradinaj priti në takim sportisten Medina Surdullin Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti në takim Medina Surdullin, e prekur me Doën Syndrome e cila
Grubi: Kreu i ri i Kuvendt u njoh nga Brukseli dhe Uashingtoni (VIDEO) Deputeti Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, ka thënë sot se zgjedhja e Xhaferit u njoh nga Brukseli dhe Uas
"Shi i argjendtë" në Milano (FOTO LAJM) Një instalacion është shfaqur në hollin e ekzpozitave të Triennales së Torinos. Instalacioni është ndërtuar me 80.000
"Shpata e argjendtë", bashkon KFOR-in dhe FSK-në Njësitet manovruese të KFOR-it, më 03 qershor, do të kryejnë një ushtrim operacional në bashkërendim të ngushtë me EULEX
Bendtner shumë shpejt me skuadër të re Nicklas Bendtner mund të transferohet në Kinë. Sipas mediave gjermane ai do të jetë futbollisti i radhës që largohet nga
Ajeti rrëfehet: Ja si e ndala Bendtner, do frenojmë edhe Ronaldon Arlind Ajeti pati një mision të veçantë në ndeshjen e djeshme ndaj Danimarkës, teksa duhet të ndalte gjigantin Niclas B