999 rezultate për

enca

Zbulohen se kush janë 42 sponsorët “VIP” që dhanë 260 mln lekë për LSI Në raportet financiare të dorëzuara në KQZ për burimet e parave gjatë vitit 2016, e vetmja parti parlamentare që ka dorë
Kush ia nxorri “bojën” Encës? (FOTO LAJM) Enca një nga vajzat e ekranit, e cila gjithmonë është vënë përballë kritikave. Ajo akuzohet se të gjtha fotot e publi
Demolli: Presidenti veproi sipas kompetencave, ushtria në dorë të Qeverisë Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Haki Demolli, ka deklaruar e presidenti është njëherësh komandanti suprem i FS
"Pasanikja" Enca, komshije me Fatos Nanon, Fevziun, Çanin dhe Mamaqin (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar foto nga shtëpia e saj më e re që ndodhet në bllokun e vilave luksoze në periferi të k
Enca blen shtëpi të re, ja vila luksoze ku do të jetojë ajo (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka blerë një vilë në zonën e Rolling Hills në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç Enca ka arritur t
Enca ka një problem, ja për çfarë i pyet fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes nga mediat. Enca e cila prej pak koh
Erdogan synon rivendosjen e dënimit me vdekje pas referendumit Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan njoftoi sot se pret nga Parlamenti miratimin e rivendosjes së dënimit kapital pas
Çfarë ndodhi në Sarajevë? Pse u ndërpre konferenca Rama-Vuçiç? Konferenca për shtyp e kryeministrave të gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor nuk ka shkuar si duhet. Në fakt, ajo ës
Sela: Deklarata shqiptare nuk u merr asnjë të drejtë maqedonasve Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela i ftuar në emisionin ”Rruga Drejt..” ka thënë se ka tendenca nga maqedonasit janë për
Enca publikon foto provokuese, ja çfarë i thotë Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxia ka publikuar ditën e djeshme disa foto me të cilat provokonnte me një bluzë pink të shkur
Enca nuk ndalet, provokon sërish me ngjyrën rozë (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia njihet për publikimin e fotove provokuese herë pas here. Ditën e sotme ajo ka publikuar disa
Enca tymos "trefletshin" në Amsterdam (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia menjëherë pas publikimit të këngës së re ‘Love on my body’ shkoi në Amsterdam. Fotot e saj me
Shokon Enca: Zot faleminderit për b*** e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja më e përfolur e estradës sonë, Enca Haxhia ka befasuar me një postim bërë në rrjetin social Snapchat. Përm
Ja si reagon profesori i shkencave politike kur fëmijët i “shkatërrojnë” intervistën me BBC (VIDEO) Çdo gjë po shkonte mirë. Robert E. Kelly, një profesor i shkencave politike nga Universiteti Ndërkombëtar i Pusanit po j
Dënimi për Mark Frrokun, pretenca shtyhet në 16 mars Është shtyrë pretenca për ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë Mark Frroku, i cili akuzohet për vrasjen e Aleksandër K
Si i uruan nënat e tyre Enca, "Stresi" dhe Ledioni për 8 Marsin (FOTO LAJM) Personazhet publikë shqiptarë dhe jo vetëm kanë mbushur rrjetet sociale me dedikimet e tyre për të uruar nënat. Disa
Takimi 90 minuta Rama-Meta, ja çfarë vendosi Konferenca e Kryetarëve Kryeministri Rama dhe kreu i Kuvendit, Ilir Meta janë takuar rreth 90 minuta në Kryesinë e Kuvendit, pak para nisjes së
Noizy zëvendëson Encën? Ja bukuroshja që e puth (FOTO LAJM) Reperi Noizy është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes të mediave. por kohët e fundit është përfolur shpesh për kr
Enca pas zënkës me Noizyn: Brenda meje diçka vdes... (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është shfaqur e trishtuar në rrjetet sociale. Përmes një postimi në Snapchat ajo ka
Konferenca Tech4Good në Tiranë për sfidat e organizatave jofitimprurëse me teknologjinë Më 7 Mars Fondacioni Metamorfozis në bashkëpunim me zyrën lokale të Microsoft në Shqipëri, organizojnë ditën e Microsoft
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}