999 rezultate për

emri

Rama përuron shtëpinë e Fishtës, por nuk kursen ironitë: Emri i tij u përdor si dekoratat që jep Meta Kryeministri Edi Rama gjatë përurimit të shtëpisë së At Gjergj Fishtës, nuk lë pa ironizuar Presidentin Ilir Meta. A
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë Në qytetin e Elbasanit ekziston një rrugë që prej vitesh mban dy emra, atë të Heroit të Popullit Kozma Naska dhe të një
U mundua ta fsheh, Fjoralba Ponari zbulon më në fund emrin e të dashurit (FOTO LAJM) Mund të biem të gjithë dakord se ajo është një nga moderatoret më tërheqëse dhe një nga fytyrat më të ëmbla që mund të s
Florjan Binaj i revoltuar: Emri i lumit Vjosa shkruhet greqisht në hartë (FOTO LAJM) Florjan Binaj herë pas here ka ngritur zërin për çështje mjaft shqetësuese që lidhen drejtpërdrejt me vendin tonë. Së fu
"Familja ime ndodhet në katin tjetër të shtëpisë", CR7 "injoron" ministrin: S'dua t'ia përmend emrin, thotë gënjeshtra Kristiano Ronaldo i është përgjigjur me tone të ashpra Minsitrit të Sporteve të Italisë Vinçenco Spadafora se ai theu rr
Baba për herë të parë, zbulohet emri që "Ezel" ka zgjedhur për të bijën (FOTO LAJM) Aktori turk i njohur me rolin e “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Bashkëshortja
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë
Liga Profesioniste nxjerr në shitje emrin e Superligës, zbulohen çmimi dhe kriteret (FOTO LAJM) Ndërkohë që ka konfirmuar vijimin e bojkotit të futbollit deri në plotësimin e 4 kërkesave nga ana e qeverisë, Liga Prof
Ylli i Realit tregon një detaj: Pak njerëz e dinë që mbiemri im nuk është Casemiro Ndërsa priste ndeshjen me kombëtaren e Brazilit, Casemiro dha një intervistë për një televizion spanjoll. Casemiro ak
EMRI/ Kaloi e vetme rrugën, kush është vajza që ndërroi jetë mbrëmjen e sotme Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku një makinë përplasi për vdekje një vajzë të re. Miran
"Mban akoma mbiemrin tim", Keisi i tregon Stresit publikisht dokumentat (FOTO LAJM) Në një intervistë për “Klan Kosova”, Stresi deklaroi se është ndarë nga Keisi megjithatë ajo vazhdon të mbajë mbiemrin e
Stresi e quajti të shtrenjtë, Keisi e lumtur me mbiemrin? Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
Don Xhoni zbulon emrin e profesoreshës që ia kaloi vitin Reperi Don Xhoni dje në emisioin "Shiko kush luan" zbuloi emrin e profesoreshës së famshme. Reperi që mori famë të ma
Eva Murati nuk fshihet, tregon emrin e futbollistit më seksi shqiptar (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati, ishte e ftuar në “N’fermë”. Ajo nuk arriti t’i shpëtonte “thumbimit” të gazetarit
EMRI/ Vrasje me pagesë e shpërthim eksplozivi, kush është shkodrani i arrestuar sot (VIDEO) Policia ka vënë në pranga Dodë Gjikolajn në Velipojë, të akuzuar për krimë të rënda dhe i njohur si vrasës me pagesë.
Kledi Bahiti bëhet baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i të voglës (FOTO LAJM) Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një v
Kush e nxori në pritë Azem Hajdarin? Sali Berisha zbulon emrin e njohur rasja e Azem Hajdarit është kthyer sërish në vëmendje 22 vite pas ngjarjes që i mori jetën eksponentit të lëvizjes së Dh
Solli në jetë një djalë me modelen serbe, Gjimshiti zgjedh emrin (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij serbe, Alisa Menkovic solli në jetë djalin e parë me fut
Arbër Hajdari zbulon emrin e vajzës që i ka "rrëmbyer" zemrën Në puntatën e parë të ‘Shiko Kush Luan’ në Top Channel, sezoni i katërt pati një risi. Siç u premtua edhe më parë nga
Bëhet baba për herë të dytë, Erion Isai i vendos vajzës emrin e rrallë (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të