999 rezultate për

emre

6 përfitimet fantastike, hani luleshtrydhe sepse i bëni nder shëndetit tuaj Nëse nuk jeni "tifoz" i luleshtrydheve, në fakt duhet të jeni!! Jo vetëm që kanë një shije të mirë, mund të konsumohen s
"N’zemren e tina aty o Dafina", çfarë paralajmërimi ishte postimi i fundit i këngëtares? (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më aktive gjatë pandemisë, por edhe më parë është pa dyshim Dafina Zeqiri. Ajo ka publikuar projekte
Futbollisti i Premierligës akuzohet për përdhunim të një femre Një lojtar i Premierligës është akuzuar për përdhunim në grup të një femre gjatë një ndeje të organizuar në periudhën e
Nuk kishte COVID-19! Një vit më parë nga sëmundje të ndryshme vdiqën mbi 21 mijë shqiptarë Sëmundjet e zemrës dhe tumoret ishin shkaqet kryesore të vdekjeve të shqiptarëve për kategorinë e sëmundjeve për vitin 2
Para Jolie dhe Aniston, kush është Sinitta që i rrëmbeu zemrën Brad Pitt (FOTO LAJM) Sinitta Malone, këngëtarja britanike e lindur në Seatle (SHBA), 56 vjeçare dhe është në super formë ku bën foto provokue
I shkuli zemrën 77 vjeçarit, jepet vendimi për vrasësin makabër në Poliçan Gjykata ka vendosur ‘burg pa afat’ për Hamza Çela, i cili pasditen e së hënës masakroi për vdekje 77-vjeçarin Ramadan Çe
Nipi i viktimës në Skrapar tregon tmerrin: Xhaxhait i kishte shkulur zemrën nga vendi Një ngjarje makabre tronditi mbrëmjen e djeshme Skraparin, ku një një 77-vjeçar u vra nga një fqinj i tij. Ramadan Çe
Nipi i viktimës në Skrapar rrëfen tmerrin: Autori i kishte prerë fytin dhe nxjerrë zemrën Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen, "tronditi" Poliçanin pasditen e sotme. Një 37-vjeçar dyshoet se qëlloi për vde
Tensioni i lartë i gjakut: Shenja në flokët tuaj që mund të jetë një paralajmërim Tensioni i lartë i gjakut, apo hipertensioni, e bën më të vështirë pompimin e gjakut në trup. Ky problem e vendos zemrën
Dj Sardi konfirmon lidhjen e re të dashurisë, cila është vajza që i rrëmbeu zemrën (FOTO LAJM) Një ndër Dj më të famshëm në Shqipëri është padyshim Sardi. Dj Sardi është përfolur jo pak në media për jetën e tij p
Si pasojë e sheqernave, mëlçia e fëmijëve është njësoj si e të alkoolizuarëve Prindërit e paedukuar, jetesa e shpejtë, besimi në marketing dhe reklama kanë çuar deri te ushqimi i keq te shumica e fë
Justin dhe Hailey hapin zemrën me fansat, flasin për ndarjen e hidhur të 2016-ës (VIDEO) Tani që të gjithë e dimë që Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë çift lumturisht të martuar, mund të flasim pak për nda
Mimoza e "Big Brother" prezanton të dashurin, kush është djali që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani, por ka mbetur një ng
Probleme me zemrën, shtrohet në spital trajneri legjendar Trajneri i Kombëtares së Holandës, Ronald Koeman, është shtruar me urgjencë në sptial këtë të diel, shkaku i problemeve
Çfarë është “sindroma e zemrës së thyer” dhe nga çfarë shkaktohet Vite studimesh kanë treguar se kur vjen puna tek çeshtjet e zemrës gjinia ka shumë rëndësi. Një shembull për këtë është
Balotelli: Ishta shumë pranë transferimit te Juventusi, por dëgjova zemrën Mario Balotelli ka rrëfyer se ishte shumë pranë kalimit te Juventusi pas aventurës te Manchester City. Sulmuesi i Br
I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM) Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë
Shkuan në spital për zemrën: Gruaja rezulton me COVID-19, në karantinë stafi mjekësor në Elbasan Dy raste me COVID-19 janë konfirmuar ditën e djeshme në Elbasan. Ata janë një çift bashkëshortësh dhe burri 62 vjeç i
Përsëri në klubin e zemrës, këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit Në ditët e fundit është folur për një rikthim të David Silva në Mestalla te Valencia. Marca ia ka hedhur një sy lojt
Testohet droni për pandeminë, mund të masë temperaturën e rrahjet e zemrës 60m larg (VIDEO) Policia në Westport të Connecticut është duke testuar një “dron për pandeminë” që mund të monitorojë dhe zbulojë persona