999 rezultate për

emrat

Përlotet para kamerave Behar Mera: Zemrat e mia! (VIDEO) Aktori i humorit Behar Mera është përlotur pasditen e sotme, pasi ka parë një video-mesazh nga dy persona, të cilët ai i
Dalin emrat, kush janë të përjashtuarit në listat e PD-së? Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve për deputetë pranë PD-së ka bërë një deklarate për përfundimin e fazës së parë të
EMRAT/ Lirohen nga burgu 2 inxhinierët e ARRSH që u akuzuan për shpërdorim detyre Gjykata e Durrësit ka dhënë ndryshuar masat e sigurisë për tre zyrtarët e ARRSH, të cilët u arrestuandy ditë më parë.
Basha ngre akuzën, nxjerr emrat e "mafias" së inceneratorëve Kreu i PD-së Lulzim Basha në një dalje për mediat ka diskutuar dhe përsa i takon aferës së inceneratorëve. Basha hodh
Lista me 140 emrat, përfundon votimi për kandidatët e PD në Tiranë Ka përfunduar votimi për kandidatët për deputetë për qarkun e Tiranës. Mësohet se votimi u mbyll në orën 18:00, ndërsa p
Zbulohet formacioni i Shqipërisë ndaj Kazakistanit, ja emrat e rinj Shqipëria do të niset sot drejt Kazakistan it, dy ditë nga ndeshja e vlefshme për Ligën e Kombeve. Përpara dy tran
Dy viktima për 20 kg hashash, Berisha zbardh emrat e pronarëve të parcelave të kanabisit Pas 5 ditësh zhdukje pa gjurmë, janë gjetur kufomat e dy të rinjve në Malisinë e Madhe, Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj.
U përplasën teksa po i arratiseshin policisë, zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit në Fushë-Krujë Zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit, nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në
PD zgjedh kandidatët, emrat që kërkojnë miratimin nga anëtarësia e Pogradecit Demokratët e Pogradecit do të japin mendimin e tyre në lidhje me kandidaturat që do të dalin prej rrethit të tyre për qa
Presidenca sulmon ashpër qeverinë Rama dhe paralajmëron: Nëser do të publikojmë emrat! Presidenca me anë të zëdhënësit të saj, Tedi Blushi ka reaguar ashpër në lidhje me ndryshimet e miratuara sot për Kodin
Jeni fatlumë nëse bashkëshortja juaj është një nga këto shenja horoskopi! Dëshironi të dini se cilat shenja të horoskopit mund të jenë bashkëshortet më të mira, bazuar nga karakteristikat e tyre
PD e Durrësit voton kandidatët për deputetë, Xhaferaj: Hera e parë që baza zgjedh në mënyrë demokratike emrat PD e qarkut të Durrësit votoi sot për kandidatët e propozuar nga anëtarësia për deputetë në zgjedhjet e ardhshme parlame
Kush janë emrat që garojnë për deputetë në qarkun e Durrësit Lulzim Basha nuk do të jetë pjesë e listës së kandidatëve për deputetë në qarkun e Durrësit, një nga qarqet me rezultate
Kush janë emrat e kandidatëve për deputetë që do të votohen nesër në qarkun e Lezhës Të enjten demokratët e Lezhës do të votojnë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin para
Pas afrimeve, Tare ka gati emrat që do t'u tregoj derën Igli Tare ishte tejet aktiv dhe i suksesshëm edhe në këtë afat kalimtar. Drejtori sportiv i Lazios pas disa blerjeve të
Zbardhen emrat, kush janë vëllezërit binjakë që u therën me thikë nga kushëriri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shqiptarësh, ku kushëriri ka plagosur me thikë vëllezërit binjakë. Vikt
Mbyllet votimi në degën e PD-së në Berat, dalin emrat që kalojnë në fazën tjetër Baza demokrate e qytetit të Beratit ka përzgjedhur 10 emrat që preferohen si kandidat të mundshëm për deputet në zgjedhj
Përfundojnë votimet e dalin emrat, demokratët zgjedhin për Dibrën, Matin e Bulqizën Kanë përfunduar votimit në Dibër, Mat e Bulqizë për kandidatët me të cilët Partia Demokratike do të marrë pjesë në zgjed
U përjashtua nga listat e Kukësit? Anëtarja e PD zbulon si qëndron e vërteta me Flamur Nokën Anëtarja e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetë në Partinë Demokratike, Enriketa Papa ka folur për vijim
Nesër votohet në Qarkun e Gjirokastrës, dalin emrat e kandidatëve të PD Demokratët e Qarkut të Gjirokastrës do të votojnë të dielën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kal