999 rezultate për

emoji

Lei Kraja i tregon të gjitha: Si qëndron e vërteta pas komentit të Dj Snake? (FOTO LAJM) Pasi i komentoi disa herë Marina Vjollcës në fotot e saj, Dj Snake tërhoqi vëmendjen edhe me një tjetër koment në profil
Pas turkut, Eva Murati bën grekët "të çmenden" pas saj (FOTO LAJM) Eva Murati para disa ditësh tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi mori një koment si përgjigje nga Can Yaman. Moderatorj
Modeli i famshëm i veturave më në fund kthehet në 'emoji' (FOTO & VIDEO) Apple iOS14, në mesin e ’emoji’ të rinj, ka sjellë edhe modelin e famshëm të Ford-it, F-150. Kjo po që është një rast
Moderatorja shqiptare ngacmon publikisht aktorin turk? Komenti që ngjalli dyshime (FOTO LAJM) Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Aktualisht ai lua
Emojit i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
Topless nga jugu i Shqipërisë, foto e Encës që po bën zhurmë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia ka vendosur të habisë fansat me një foto të nxehtë. Ajo ka pozuar topless në një prej
Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
Twitter krijon emojin e koronavirusit për larjen e duarve Twitter ka krijuar një emoji të re të larjes së duarve për të ndihmuar në luftimin e mikrobeve gjatë pandemisë së korona
Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
Lajm i mirë për fansat e internetit, del lista e re me emoji (FOTO LAJM) Gra me kostum burrash, prindër që ushqejnë fëmijët me qumësht dhe Santa Claus me gjini asnjanëse, këto janë disa nga iko
Rrjetet sociale, "shkëlqimi dhe rënia" e Erion Veliajt Nga Arjan Shahini Përfshirja e qytetarëve në vendimmarrjen e qeverisë vendore është një praktikë shembullore, por jo
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
A nuk u ndanë? Fero dhe Arbenita shfaqen në të njëjtin vend dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita u ndanë pak kohë më parë dhe tani kanë vendosur të na bëjnë lëmsh! Ata shfaqen në të njëjtin tualet
Emojit bëhen pjesë e rëndësishme e studimeve universitare Studentët e universitetit tani mund të studiojnë emojis të cilat përdoren gjerësisht në Instagram, Facebook e media të t
Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
STUDIM/ Ata që përdorin "Emoji" në mesazhe, kryejnë më shumë marrëdhënie seksuale Nëse jeni duke menduar se si të keni më shumë aksion në shtrat, atëherë ndaloni së shikuari në ‘Tinder’ dhe aplikacione
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
Emoji "të pista" për të cilat duhet të mendohesh 2 herë para se t' ia dërgosh dikujt (FOTO LAJM) Me përdorimin e telefonit celular, përdorim të gjerë kanë marrë dhe emojit. Ndonjëherë, një i tillë mjafton për të nënku
Dikush ka mërzitur Oriola Marashin, është zgjuar "mbrapsht" (FOTO LAJM) Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tas
E dinim si "lutje", por ky "emoji" ka krejtësisht kuptim tjetër Shumica e njerëzve lidhen keq me një emoji të caktuar dhe e nisin pasivisht tek miqtë. Por a i dimë ne ekzaktësisht k