999 rezultate për

emisionit

Një orë para nisjes së emisionit, Capital T i bën "të pabërën" Luana Vjollcës! (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, një ndër të ftuarit e emisionit të përjavshëm të Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”, është reperi Capit
Pak para premierës së emisionit të ri, Bieta dhe fëmijët surprizojnë Alban Dudushin (FOTO LAJM) Siç është bërë e ditur pak javë më parë, Alban Dudushi është larguar pas 20 vitesh nga Top Channeli dhe tani do ta shohi
Unioni i Gazetarëve reagon për mbylljen e kontratës së RTSH nga Liga “Duke parë mënyrën se si është trajtuar emisioni sportiv në RTSH, që nuk është koherent dhe mbështetës për futbollin, Li
I ndërhyri Ramës në mes të emisionit duke e nervozuar, Basha zbulon arsyen Kryedemokrati Lulzim Basha është mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë". Ai është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhyn
Fjorela pezullohet nga "Përputhen", çfarë bëri konkurrentja (FOTO LAJM) Që në nisje të emisionit “Përputhen” ditën e djeshme, moderatorja Bora Zemani shpjegoi arsyen e mungesës së një prej vaj
Rama "detyron" Fevziun të zbulojë incidentin para emisionit: Nuk dëgjohet fare! Kryeministri Edi Rama është i ftuar në emisionin “Opinion” ku në studio ndodhi një incident para se të fillonte transmet
Sara apo Vjollca Hoxha? Lori tregon se cila është nënë më e mirë Lori Hoxha ishte një prej të ftuarave në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN”, një premtim i mbajtur ky ndaj moderato
Nga Lori Hoxha te Mozzik, zbulohen ftuarit e parë të "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) “Shiko kush Luan” rikthehet në ekran më 26 shtator pas shumë muajsh që kur u ndërpre dhe gjëja për të cilën ishim më shu
Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Ju ul në gjunjë në mes të emisionit, Ardit Roshi flet për herë të parë pas ndarjes nga Blerina (VIDEO) Propozimi që Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e t
Do të largohet nga emisioni pasdites? Reagon Rudina Magjistari (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur, Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë
"Tund byçën gjithë kohës", Ronela Hajati vihet në siklet në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin "Në Kurthin e Piter
Moderatoret shqiptare që preferuan të qëndrojnë natyrale dhe larg botoxit (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Nga divorci te shkatërrimi i emisionit, flet Aida Shtino Aida Shtino mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun. Dikur të gjithë e ndiqnin me kuriozitet t
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Rudina Magjistari harron se është live në emision e kërkon t'i ndërrojnë karrigen Rudina Magjistari njihet për të papriturat gjatë emisionit të saj të pasdites. Moderatorja ka treguar se në studion e
Kastro Zizo flet për ndërprerjen e programit të tij: Emisionit tim iu pre koka (VIDEO) Në një lidhje për "Rreze Dielli", Kastro Zizo ka folur për ndërprerjen e programit të tij “Late Night show”. Ai ka t
Plas sherri, Aida Shtino i përvishet Arbana Osmanit: Asnjë pikë etike s'keni! (FOTO LAJM) Pavarësisht mungesës për shumë vite në televizion, Aida Shtino njihet si moderatorja e "Njerëzve të Humbur", emision i c
"Kam lënë vajzën vetëm", moderatorja shqiptare përlotet në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Brunilda Lahe ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në daljen e saj të