999 rezultate për

emisioni

"Jo çdokush mund të flasë për futbollin", Ilda Bejleri tregon pse u largua nga emisioni sportiv (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe e dashur nga publiku, Ilda Bejleri ka vendosur të japë një arsye pse u shkëput nga televizioni,
Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Ju ul në gjunjë në mes të emisionit, Ardit Roshi flet për herë të parë pas ndarjes nga Blerina (VIDEO) Propozimi që Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e t
Do të largohet nga emisioni pasdites? Reagon Rudina Magjistari (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur, Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë
Fitoi Liverpool-i, gazetari i ndërpret emisionin Eni Vasilit duke shkaktuar reagime në studio Fansave të Liverpoolit iu desh të prisnin 30 vite për të fituar Premier League-n dhe rrjedhimisht ajo që ndodhi mbrëmë i
Në emisionin e saj, Arbana Osmani merr surprizën e papritur (VIDEO) “Dua të të bëj të lumtur” mbyll sezonin e tretë këtë të shtunë. Por përveç atyre që kanë zgjedhur të tregojnë histor
"Tund byçën gjithë kohës", Ronela Hajati vihet në siklet në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin "Në Kurthin e Piter
Ngriti këmbët në emisioni, rrjeti shpërthen keq ndaj këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur australiane, Delta Goodrem është sot në qendër të vëmendjes së rrjeteve sociale pas puntatës së mbrë
Moderatoret shqiptare që preferuan të qëndrojnë natyrale dhe larg botoxit (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Nga divorci te shkatërrimi i emisionit, flet Aida Shtino Aida Shtino mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun. Dikur të gjithë e ndiqnin me kuriozitet t
Rikthehet emisioni sportiv, por Ilda Bejleri nuk duket gjëkundi (VIDEO) Pak ditë më parë, moderatorja Ilda Bejleri tregoi që nuk është larguar nga “Top Channel” dhe shkak i mungesës së saj ësh
Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran. Mbrëmje
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
Debat live për Altin Bashën, Rezart Veleshnja braktis emisionin (VIDEO) Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ishte i ftuar në "360 gradë", ku gjatë emisionit nisi një debat mes tij dhe poetit Ag
Kërcënohet Adi Krasta: Do të t'i thyej kockat! Kërcënimet ndaj zërave kritike të qeverisë nuk kanë munguar kurrë. Gazetari Adi Krasta është kërcënuar. Krasta e publ
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Rudina Magjistari harron se është live në emision e kërkon t'i ndërrojnë karrigen Rudina Magjistari njihet për të papriturat gjatë emisionit të saj të pasdites. Moderatorja ka treguar se në studion e
Nuk ka më "Hell's Kitchen"? Renato Mekolli braktis emisionin e largohet nga Shqipëria (VIDEO) Një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri ishte "Hell's Kitchen". Por këtij formati i ka ardhur fundi pasi shefi Ren
Plas sherri live në emisionin shqiptar, i ftuari i dënuar për mashtrim përplaset me gazetarët (VIDEO) Ledian Muçaraku, i njohur tashmë pasi jepte lekë me fajde, ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, përballë gazet