999 rezultate për

eminem

“Mbrëmë Rihannës i lashë shenja në qafë”, Eminem tërbon rrjetin Ajo për të cilën po flasin të gjithë është lufta e hapur muzikore e Eminem dhe Machine Gun Kelly. Ata po sulmojnë një
Ledri shfrenon imagjinatën: Eminemi më kopjoi këngën (VIDEO) Ledri Vula është pa dyshim një prej emrave më të dashur të publikut shqiptar. Superylli pati një verë të hatashme me
Eminem e shau, Kanye West e merr në bashkëpunim Kayne West ka vendosur të sjellë një bashkëpunim me reperin e ri Lil Pump. E pikërisht ky reper ka qenë në listën e g
Faktet që askush nuk i dinte për Eminem Janë bërë 20 vjet prej kur Eminem bëri famë me albumin e tij të parë Infinite, dhe tani ai është reperi më i mirë i të g
Eminem tund skenën në Itali, bën koncert me 80 mijë spektatorë Eminem është padyshim një nga reperët më të preferuar në botë. Ai këtë herë ka mbajtur një koncert në Itali, gjatë tu
Nicki Minaj dhe Eminem të lidhur? Këngëtarja befason me përgjigjen Të gjithë kanë ngelur të shokuar pas një deklarate të papritur të Nicki Minaj. Këngëtarja ka publikuar një video për
Dj Blunt kërkon ti bëjë diss Eminemit? Dj Blunt dhe Real 1 jan dy këngëtarë të pëlqyer nga publiku. Ka qënë Dj Blunt i cili ka hedhur disa video në Instagr
Eminem ndihet krenar! 10 vjet pa drogë e alkool Eminem është rikthyer dhe po na kujton se kush është reperi jonë i preferuar. Ai duket se ka fituar betejën kundër drogë
Këngëtarja shqiptare këndon krah Eminem: Një ëndërr e bërë realitet Ajo e quan legjendë, dhe nuk mund të jetë ndryshe! Reperi më i famshëm i muzikës botërore, që numëron miliona disqe muzi
Reperi shqiptar përtej barrierave, këndon krah Eminem Reperi me origjinë shqiptare, G4shi, do të performojë në një ndër festivalet më të rëndësishme të muzikës Hip Hop. “O
Eminem dhe Ed Sheeran ''shkatërrojnë'' Shën Valentinin Ed Sheeran dhe Eminem kanë ''shkatërruar'' ditën e Shën Valentinit. Dy këngëtaret kanë nxjerrë videon më të re ''Rive
Eminem në një marrëdhënie me një grua misterioze, publikohet video e fshehtë (VIDEO) Ditën e kaluar një faqe në Instagram ka publikuar një video personale të reperit të famshëm Eminem teksa qëndron në një
Eminem do të mbajë koncert kaq pranë Shqipërisë Eminem është rikthyer dhe po na kujton se kush është reperi jonë i preferuar. Për herë të fundit në Itali ai ka qenë
Vajza seksi e Eminem mbush 22 vjet Vajza e Eminem ka mbushur 22 vjet në ditën e Krishtlindjeve, por në Instagram ajo postoi një foto përpara kësaj dite me
Eminem lë takime në Tinder Reperi i famshëm amerikan, Eminem, ka zbuluar se lë takime dhe kërkon dashurinë e re përmes aplikacionit të takimeve, Ti
Eminem i këndon vajzës në albumin e ri Eminem nxjerr në pah keqardhjen për vajzën e tij Hailie Jade Scott, dhe gjithashtu këndon për nënë e tij dhe ish të dash
Eminem donte këngëtaren Adele, jo Beyonce-n për “Walk On Water” Ndërkohë që hiti i Eminem, “Walk On Water”, po arrin 50 milionë klikime në Youtube, reperi ka zbuluar se dëshironte që n
Eminem ka një suprizë të madhe për të gjithë ne Eminem është një nga reperët më të mirë në botë dhe konsiderohet si një nga njerëzit më me influencë në botë. Dhe mes
Nuk do e njhni dot Eminemin, shikoni çfarë ka bërë (FOTO LAJM) Eminem është një nga reperët më të njohur në gjithë botën dhe ka një stil shumë të vecantë. Ai gjithashtu është i nj
Rikthehet Eminem për të "goditur" Trump, ja kënga kundër tij (VIDEO) Jo vëtëm kundërshtarët e Trump e urrejnë atë, por edhe shumë prej ikonave amerikane të cilët nuk duan që ai të bëhet pre