999 rezultate për

emily

Letra prekëse dhe 5 euro që vogëlushja italiane i kushtoi fëmijëve shqiptarë (FOTO LAJM) Emily, një vajzë e vogël nga Agordo, i shkroi një letër të veçantë provincës së Bellunos, adresuar vullnetarëve të Mbroj
Çfarë ngjashmërie: Moderatorja shqiptare qenka sozi e Emily Ratajkowski (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të njohura amerikane e që shkakton shpesh bujë me fotot e saj provokuese. 28-
U lidh me burrin e martuar, 25 vjeçarja i jep fund jetës Një organizatore e dasmave dhe ngjarjeve festive ka marrë vendimin fatal dhe i ka marrë jetën vetes, pasi ishte lidhur m
Pas videos që "pushtoi" rrjetin, këngëtarja e pastrehë mban koncertin e parë (VIDEO) Turma shpërtheu në duartrokitje teksa Emily Zamourka u ngjit në skenë. “Nuk kisha shumë kohë për t’u përgatitur,” tha aj
Habit modelja e njohur, pozon me sqetulla të padepiluara dhe ndjekësit e "masakrojnë" (FOTO LAJM) Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të njohura dhe më të përfolura në media rozë. Ajo shpesh herë publikon në r
Vdes tragjikisht ylli i njohur i televizionit (FOTO LAJM) Ditën e sotme ylli televiziv Emily Hartridge ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas një aksidenti me një kamion. Prezan
Një sirenë si Emily Ratajkowski (FOTO LAJM) Ajo festoi ditëlindjen e saj të 28 javën e kaluar, në një ndejë të ‘çmendur’ të organizuar në Neë York City. Ditëve t
Bën tatuazh në fundshpinë, tifozja e Juves "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkovski ka bërë një tatuazh të ri në trupin e saj, teksa këtë herë ka stampuar në
Me faqe të kuqe dhe e pafajshme, si dukej Emily Ratajkowski kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Emily Ratajkoëski është padyshim një nga modelet më të dashura në të gjithë botën. Bukuria dhe hijeshia e saj e ka bërë
Emily Ratajkowski pozon para pasqyrës (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emily Ratajkoëski nuk i ndahet mediave rozë. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale duke ngacmuar
Emily Ratajkowski pozon e zhveshur kundër ligjit për abortin (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emily Ratajkowski di gjithmonë të tërheqë vëmendje. Ajo shpesh poston foto provokuese ne llogarinë e sa
Tifozja bukuroshe e Los Angeles Lakers (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkowski ka marrë edhe njëherë vëmendjen e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, pasi ka postuar një set f
Emily Ratajkowski e dashuruar mbas qenushëve (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një modele shumë e dashur. Para pak ditësh ajo shkëleu në mbrëmjen e “Met Gala”. Modelja tërhoq
Emily Ratajkowski çmend fansat, shfaqet tërësisht e zhveshur (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të përfolura të momentit. Së fundmi Emily është shfaqur plotësisht nudo në
Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Supermodelja, Emily Ratajkoëski, ishte një ndër yjet që sfiloi në tapetin e kuq të “MET Gala” mbrëmjen e djeshme. Të
Çmenden fansat, modelja pozon nudo (FOTO LAJM) Modelen e njohur amerikane Emily Ratajkowski e shohim shpesh të postojë foto sensuale. Së fundmi ajo ka çmendur ndje
Emily e "nxehtë" me bikini (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski ka treguar asetet e saj të famshme në bikine të zeza seksi derisa ka bërë disa postime tepër të nxehta
Emily në ballkon e zhveshur dhe me paruke (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur.
Burrin miliarder, por modelja e njohur nuk ka lek të paguajë qeranë? Modelja e njohur dhe shumë e komentuar, Emily Ratajkowski është bërë sërish kryefjalë e mediave pasi është zbuluar se aj
Emily josh fansat me të pasmet e saj (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski ka treguar të pasmet e saj gjatë promovimit të linjës së saj të bikineve. Ajo e kishte lansuar linj