999 rezultate për

emiliano

Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin
Mbrojtësi italian lë futbollin pas 20 viteve karrierë Pas 20 vitesh si profesionist dhe rreth 600 ndeshjesh të zhvilluara në kampionatin italian, ka ardhur momenti që edhe mb
Banda e Shullazit kërcënon gjyqtaren që po i gjykon (FOTO LAJM) Dyshohet se gjyqtarja Dollani është kërcënuar nga anëtarë të bandës së Emiliano Shullazit, gjyqi për të cilin që prej mu
Nxori fotot e trupit të pajetë të Sala, hetim i ri për të gjetur përgjegjësin Emiliano Sala pësoi një aksident rreth 3 muaj, kur avioni i tij u rrëzua gjatë fluturimit nga Nantes në Kardif. Në tjetë
Tjetër tragjedi në familjen Sala, ndahet nga jeta babai i ish-futbollistit Pas vdekjes së Emiliano Sala, babai i tij Horacio është ndarë nga jeta paraditen e së premtes për shkak të një ataku në
Vdekja tragjike e Emiliano Sala, vërshojnë akuza të rënda drejt klubit anglez Pas vdekjes në mënyrë tragjike të Emiliano Sala, në aksidentin me avion, disa prapaskena të reja i zbulon ish-agjenti i
E FUNDIT / Dalin të pathënat e aksidentit që vrau Emiliano Salan-n Raporti, i publikuar ditën e sotme në orën 14:00 nga Dega e Hetimeve të Aksidenteve Ajrore, përmban vetëm informacione p
Familja e Emiliano Sala mund të humbasë 700 mijë prej skuadrës së Cardiff Cityt Familja e Emiliano Salas mund të mos i marrë afër 700 mijë euro si kompensim për vdekjen e futbollistit, për shkak të nj
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja
Kushëriri i Emiliano Sala: Ai u vra, u detyrua të fluturonte me atë aeroplan Të shtunën në Sante Fe në Argjentinë, i është dhënë lamtumira e fundit Emiliano Sala, lojtarit që gjeti vdekjen derisa p
Besnikëri deri në fund, Nala prezente në varrimin e Emiliano Sala (FOTO LAJM) Vdekja e tragjike e Emiliano Salas, ishte një ngjarje shumë e rëndë për botën e futbollit. Mijëra lutje dhe shumë lot
Simulohet aksidenti ajror, kështu u rrëzua avioni i futbollistit Emiliano Sala (VIDEO) Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala humbi jetë në aksidentin tragjik me avion mbrëmjen e 21 janarit. Shkaqe janë ende të
Cardiff refuzon ta paguajë shumën e transferimit te Nantes për Emiliano Sala Cardiff City është konsultuar me klubet e tjera nga Premier League për të ndjekur rrugën ligjore rreth shumës së transfe
Flamurtari fiton bindshëm ndaj Skënderbeut Flamurtari ka fituar derbin ndaj Skënderbeut me rezultatin 2-0, ndeshje e vlefshme për Kategorinë Superiore. Ndeshaj
Emiliano Sala përcillet për në banesën e fundit (VIDEO) Ditën e shtunë është përcjell për në banesën e fundit futbollisti Emiliano Sala, që humbi jetën tragjikisht në një aksid
Kushëriri i Sala: Ata e vranë Emilianon Kushëriri i Emiliano Salas beson se nëse do të i ishte kushtuar më shumë kujdes organizimit të udhëtimit të futbollistit
Mbërrin në Argjetinë trupi i Emiliano Sala Trupi i ish- futbollistit argjentinas Emiliano Sala, i cili vdiq në një aksident ajror më 21 janar. Trupi i tij mbërriti
Presidenti i Cardiff tregon nëse do t’ia paguajë Nantes shumë e transferimit të Emiliano Sala Presidenti i Cardiff, Mehmet Dalman, ka thënë se skuadra e tij do t’i bëjë pagesën Nantes për transferimin e Emiliano Sa
E dashura e Emiliano Sala, zbulon bisedën e tyre të fundit (FOTO LAJM) Volejbollistja profesioniste, Luiza Ungerer por edhe e dashura sekrete e Emiliano Salas që nga viti 2017 nuk ka dashur t
Vdekja e Sala, UEFA jep vendimin e rëndësishëm UEFA ka vendosur që të gjitha ndeshjet e kësaj jave në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës të nisin me 1 minutë hesht