999 rezultate për

emery

Lichtsteiner tregon problemet e Emery me lojtarët Ish-mbrojtësi i Juventusit për shumë vite, Stefan Likshtajner sezonin e kaluar ishte pjesë e Arsenal. Megjithatë, duke m
Shkaku i shkarkimit të Emery, ish-ylli i Arsenal zbulon gjithçka Stephan Lichtsteiner u largua në verën e vitit 2018 nga Juventusi pas shtatë sezoneve të kaluara në Torino. Zvicerani zg
Mesazhi prekës i Emery pas shkarkimit nga Arsenal Trajneri i shkarkuar Unai Emery e ka publikuar një letër të hapur falënderimi për tifozët dhe stafin e Arsenalit, pas sh
Arsenali shkarkon trajnerin Unai Emery (FOTO LAJM) Unai Emery nuk do të jetë më trajner i Arsenalit. Pas 18 muajsh në postin e “Topçinjve”, tekniku është shkarkuar zyrtari
Emery drejt "divorcit", Ancelotti mund ta zëvendësojë Unai Emery është tashmë në diskutim se kurrë në stolin e Arsenalit, për shkak të rezultateve të dobëta të topçinjve në k
Emery drejt largimit, Allegri e Nuno kondidatët potencialë Arsenali po mendon ta shkarkojë trajnerin aktual dhe tashmë janë zbuluar alternativat për trajner të ri Ditët e Unai
Për Emery dhe Solskjaer sot mund të jetë dita e fundit Sot është një ditë e "nxehtë" në zyret e dy skuadrave të famshme të Premierligës, Manchester United dhe Arsenal. Të p
Lojtarët e Arsenal humbasin besimin te Emery Unai Emeryt i ka mbetur shumë pak kohë në Arsenal, pasi spanjolli po e humb besimin e lojtarëve të vet. Sipas Telegra
Emery u përgjigjet tifozëve të Arsenal: Mund të bëj më mirë Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, e ka pranuar se i duhet të bëjë shumë më mirë, pasi presioni mbi supe është duke iu rr
Emery me shumë gjasa do ti bashkohet Pochettinos, këto janë kandidatët Arsenali nuk arriti të fitonte as nga Southamptoni duke përfunduar kështu me barazim, andaj presioni mbi Unai Emery vetë
Tifozët e Arsenalit presion trajnerit Emery: Bëj si Villa, tërhiqu nga futbolli Tetë pikë larg zonës Champions dhe një ekip që duket në kaos. Unai Emery nuk po kalon një moment të mirë. Arsenal nuk po
Arsenal i jep mbështetje publike trajnerit Emery Hierarkia e Arsenalit i ka ofruar përkrahje publike trajnerit Unai Emery, edhe pse e ka paralajmëruaratë se rezultatet d
E BUJSHME/ Ish-trajneri legjendar i Barcelonës pritet të drejtojë Arsenalin Unai Emery është pranë shkarkimit nga Arsenali me rezultatet e fundit në Premier League, ku tashmë renditet në vendin e
Pranë shkarkimit? Emery: Kam mbështetjen e plotë të klubit! Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, po kuotohet si favoriti për të qenë trajneri i radhës i shkarkuar. Strategu spanjoll n
I hoqën shiritin, Xhaka mund të largohet që në janar nga Arsenali Arsenal ka gjasa që ta shesë Xhakën në janar pasi trajneri Emery vendosi ti heqë shiritin e kapitenit, shkruan Albeu.com
Shiriti i kapitenit "fluturon" nga krahu i Xhakës, zbulohet kapiteni i ri "topçinjve" Trajneri i Arsenalit, Unay Emery, konfirmoi përpara ndeshjes së sotme në Ligën e Europës kundër Vitoria Guimaraesh se Gr
U përhap lajmi për një takim me Mourinhon, reagon Arsenal Arsenali e ka mohuar se drejtori i vet i futbollit, Raul Sanllehi, është takuar me Jose Mourinhon për të biseduar për mu
Emery i ka ditët e numëruara, shefi i Arsenal është takuar me Mourinhon Arsenali raportohet se është duke bërë bisedime për ta sjellë Jose Mourinhon si trajner i londinezve. Shefi i Arsenal
Xhaka lihet jashtë për ndeshjet me Liverpool dhe Wolves, lojtarët dalin kundër Emery Incidenti me tifozët duket se nuk ka kaluar pa dënime për kapitenin e Arsenal, Granit Xhakën. Trajneri Emery ka vendo
Ozil dëshiron të qëndrojë te Arsenali Mesfushori turk me nënshtetësi gjermane planifikon të qëndrojë edhe për një kohë në ekipin londinez. Ai shpreson që traj