999 rezultate për

emanuelson

Emanuelson tek Roma Urby Emanuelson është lojtari më i ri i Romës. Holandezi ka kaluar si trasferim i lirë pasi i kishte përfunduar kontrata
12 lojtarë në pikëpyetje, Milan nis revolucionin? (FOTO LAJM) Revolucioni Milan. "Djalli" pritet të ndryshojë look në më pak se një vit distancë. Jo vetëm të mëdhenjtë Boateng, El Sh
Raiola: Gati shkëmbimi Kasami-Emanuelson Menaxheri i njohur, Mino Raiola, duket se së fundmi listës së gjatë të lojtarëve që asiston do t’i shtojë edhe emrin e m
Pajtim Kasami drejt Milanit Milani është duke kërkuar shqiptarin e Fulhamit, Pajtim Kasami, si pjesë e marrëveshjes së shkëmbimit për Urby Emanuelso
Milan, Emanuelson te Fulham Arritja e marrëveshjes me Manchester City-n për blerjen e Mario Balotellit pritet të ketë një efekt domino në skuadrën e
Emanuelson: Sneijder, eja te Milan! Për mikrofonat e "Premium Calcio", në përfundim të ndeshjes së djeshme kundër Zenit Shën Peterburg, hollandezi i Milan U
Emanuelson, i pakënaqur nga largimi i Cassanos Mori formë tratativa e shkëmbimit, Pazzini-Cassano mes Interit dhe Milanit. Për shumë tifozë zikaltrit do të fitojnë shu
SHBA, grabitet restoranti ku darkonte Milan Në ditën që pritej një firmë me RiCardo Kaka, futbollistët e Milanit kanë kaluar një frikë të vogël në lokalin "Fogo de
Rikthehet Boateng, ja si ndryshon Milan Milani do të ketë përballë “macen e zezë”, Romën, e cila në “San Siro” është shndërruar në një makth për të në pesë vite
Emanuelson: Më në fund shënova Mesfushori hollandez i Milan, Urby Emanuelson ka komentuar për "Sky" fitoren e djeshme në kampionat përballë Cesenas.
Atalanta-Milan, mungon Boateng Princi mban në ankth Massimiliano Allegri. Kevin Prince Boateng, për shkak të një problemi në aduktorë, mund të mos grum
Milan, Emanuelson për Montolivo Sapo ka marrë postin e tranjerit të Fiorentinës, Delio Rosi kërkon të zgjidhë problemet e merkatos violë. Sigurisht që t
Emanuelson mohon largimin nga Milani Mesfushori holandez dhe i skuadrës kampione të Italisë Milanit, Emanuelson ka theksuar se nuk ka ndërmend të largohet ng
Emanuelson zyrtarisht në Milan Edhe zyrtarisht klubi italian Milan ka realizuar transfertën e mbrojtësit të Ajaxit, Urby Emanuelson. Marëveshja për tra