999 rezultate për

emanuel

Egbo: Jam i pari afrikan që fitoj titull në Evropë Emanuel Egbo lavdëron të gjithë ata që e ndihmuan dhe thotë se askush nuk mund të fshijë historinë e sukseseve të tij te
Do të arbitronte ndeshje në Ligën e Kampioneve, infektohet me Covid-19 Emanuela Rusta Gjyqtarja shqiptare Emanuela Ruste është infektuar me koronavirus. Arbitrja elbasanase rezultoi pozitive pas analiza
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Emanuele Ndoji realizon dopietë (VIDEO) Emanuele Ndoj ka qenë thejsht i papërmbajtshëm mbrëmjen e sotme. Futbollisti shqiptar ka qenë vendimtar në takimin m
Foto të nxehta me bikini, Emanuela Rusta "tërbon" fansat me format bombastike (FOTO LAJM) Përveçse një gjyqtare e talentuar me stemën e FIFA-s, Emanuela Rusta, shpeshherë përfundon në qendër të vëmendjes së med
A i lejon Zoti këto skena dhe a e la Tirana ndeshjen? Ja si përgjigjet Emanuel Egbo Tirana pësoi një humbje të turpshme sot ndaj Bylisit, duke ngjallur shumë dyshime. Trajneri i bardhebluve, Emanuel Egbo,
Luhet Bylis-Tirana, ja formacionet zyrtare Pas shumë polemikave për tu zhvilluar ose jo të ndeshjes mes Bylisit dhe Tiranës, është vendosur së fundmi që ndeshja e
Emanuela Rusta stërvitet në kushte karantine (VIDEO) Emanuela Rusta po i tregon të gjitha vajzave se me pak vullnet dhe kreativitet mund të stërviten në mënyrë cilësore edhe
Baba i një fëmije dhe i shëndetshëm, viktima më e fundit nga COVID-19 është një 34-vjeçar Koronavirusi ka sjellë bilance lufte në Itali, ku nuk po vdesin vetëm të moshuar por edhe të rinj e të shëndetshëm. V
Koha për të shfrenuar imagjinatën, artisti italian zgjedh maskën e pikturuar (FOTO LAJM) Ndërsa koronavirusi vazhdon të përhapet dhe Italia është izoluar, artistët e kozmetikës janë bërë krijues. Shumë inf
Formacionet zyrtare, Tirana-Laçi (VIDEO) Tirana-Laçi është sfida e fundit për ditën e sotme në Superligë. Bardheblutë zbresin në “Air Albania” në orën 17:00 e do
Tirana-Teuta, zbulohet arbitëri i ndeshjes, gjykon dhe Emanuela Rusta (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 17:00 do të luhet ndeshja mes Tiranës dhe Teutës, e vlefshme për javën e 20-të në Kategorinë Super
Emanuela Rusta në superformë, gjyqtarja tregon muskujt nga palestra (FOTO LAJM) Emanuela Rusta, arbitrja e parë femër shqiptare vijon të mbajë trupin në formë, shkruan Albeu.com. Së fundmi ajo ka p
Istanbul Basaksehir futet në garë për Vedat Muriqin Vedat Muriqi është një nga më të kërkuarit në merkato. Kosovari i cili mbylli një super sezon te te skuadra e Rizesporit
Vrau 24-vjeçarin në Laç, gjykata jep "arrest me burg" për Emanuel Kocan Gjykata ka dhënë masën "arrest me burg" për Emanuel Kocan i cili vrau për parking 24-vjeçarin në Laç, Viktor Shkorretin.
Skandal te Brescia, presidenti i klubit vë me shpatulla për muri Emanuele Ndojin Një skandal i vërtetë ka përfshirë skuadrën e Seria A dhe më konkretisht futbollistin e kombëtares shqiptare, Emanuele N
Vrau 24 vjeçarin/ Flet autori i krimit, Emanuel Koca: Jam penduar Viktor Shkorreti u vra nga Emanuel Koca dy ditë më parë në Lac. Sherri nisi për nje vend parkimi që përfundoi tragjikish
Brescia në Serinë A, Guardiola uron Emanuele Ndoj (FOTO LAJM) Brescia e Emanuele Ndoj ka marrë një urim të veçantë pasi siguroi ngjitjen në Serinë A të dielën e kaluar kundër Ascoli-
Brescia rikthehet në Serinë A me ndihmën e Emanuele Ndojit Ditën e djeshme pasi mposhti me rezultatin minimal 1-0 Askolin, Breshia siguroi matematikisht rikthimin në Serinë A. Pje
Ofendoi fëmijët me sindromë Down? Themeluesja e “DS” reagon ndaj Xhensilës Themeluesja e fondacionit “DSA”, Emanuela Pepkola Zaimi i ka drejtuar një mesazh këngëtares xhensila Myrtezaj pas deklar