999 rezultate për

elvis

Rritet numri i të infektuarve me covid-19 te Vllaznia 3 raste me Koronavirus te Vllaznia, janë këto lajmet që vinë nga Shkodra. COVID-19 ka prekur sërish edhe futbollin sh
Nipi i vetëm i Elvis Presley ndahet nga jeta, pse vdiq 27-vjeçari (FOTO LAJM) Nipi i vetëm i këngëtarit të famshëm, Elvis Presley ka ndërruar jetë të dielën. Benjamin Keough vdiq në moshën 27-vje
20-vjeçarja me tumor i kërkon ndihmë Elvis Naçit: Dua të jetoj Një vajzë me emrin Miranda vetëm 20 vjeç, e sëmurë me tumor ka shpërndarë një thirrje për ndihmë nga shtrati i spitalit
Elvis Naçi bën thirrje për të ndihmuar 10 vjeçaren e cila rrezikon të humbë jetën Elvis Naçi bën thirrje për ndihmë për të shpëtuar Argitën 10 vjeçare. E vogla ka skeliozë që i rrezikon jetën, por nd
Mblidhnin kërmij, Elvis Naçi u shlyen borxhin fëmijëve dhe u gjen shtëpi e pension Shlyerja e borxhit prej 10 milionë lekësh në bankë i riktheu buzëqeshjen zonjës Omeri. Elvisi i tha punonjëses së ban
Elvis Naçi i jep lajmin e mirë Elios së prekur nga tumori: I mblodhëm 100 mijë euro! Elvis Naçi ka deklaruar se fondacioni Firbeus ka arritur të mbledhë 100 mijë eurot plotësuese për Elion, fëmijën i cili
Justin Bieber thyen rekordin legjendar të Elvis Presley Albumi i shtatë i muzikantit të njohur Justin Bieber, “Changes”, ka debutuar në krye të tabelës ‘Billboard’ të SHBA-së,
Elvis Naçi: Kam një problem tjetër mbi tërmetin (VIDEO) Sot u mblodh për të katërtën herë Komisioni i Rindërtimit për tërmetin. Në tryezë, ishte i pranishëm edhe imami Elvi
Djali humbi jetën pasi i ra vinçi, nëna e Elvisit e kishte parandjerë ngjarjen? Në godinën ku një ditë më parë humbi jetën 25 vjecari Elvis Jozifi , janë pezulluar punimet. Ditën e sotme janë arrestua
Arian Çani: Kë do zgjidhni për kryeministër Elvis Naçin apo Arbër Hajdarin? Nëse do të votohej sot, kë do zgjidhnin për kryeministër shqiptarët, imamin Elvis Naçi apo aktivistin Arbër Hajdari?
Elvis Naçi në Thumanë: Janë mbledhur 7 milionë euro Kryeministri Edi Rama dhe imami Elvis Naçi ka qenë sot në Thumanë për të parë nga afër punën që po bëhet për përgatitjen
"O Hoxhë më ke ndërprerë 27 herë", Arber Hajdari përplaset me Elvis Naçin I bashkon misioni, fushatat e bamirësisë, por duket se Arber Hajdari dhe Elvis Naçi kanë edhe difergjenca mes tyre. Teks
Elvis Naçi-Fevziut: Sikur ta kishim bërë në Opinion fushatën e mbledhjes së parave (VIDEO) Imami Naçi ka qenë i ftuar mbrëmë në Opinion, ku ka folur për nismën e madhe që po bën me ndihmat që po mblidhen për të
Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin më 26 Nëntor të këtij viti. Tërmeti shkaktoi 51 të vde
Shifër rekord! Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur nga shqiptarët për të ndërtuar Thumanën Në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit themeluesi i fondacionit Firdeus, Elvis Naçi u shpreh se paratë e mbled
Aksioni i studentëve në Tetovë, ja sa euro i dorëzohen Elvis Nacit Një grup studentësh nga Tetova kanë organizuar një aksion për mbledhjen e ndihmave për të prekurit e tërmetit në Shqipër
Elvis Naçi: Janë mbledhur mbi 5 mln Euro, do të ndërtohen deri në 500 shtëpi Elvis Naçi ka deklaruar sot në “Wake Up” se deri më tani fondacioni “Firdeus” ka grumbulluar mbi 5 milion Euro në ndihmë
Elvis Naçi jep lajmin: Sot në emision, bëj transparente çdo qindarkë të dhuruar Elvis Naçi ka shpërndarë një status në rrjetet sociale ku shkruan se gjatë emisionit që do të transmetohet mbrëmjen e so
Grezda dhuron shumën e majme për të prekurit nga tërmeti Eros Grezda nuk është grumbulluar në ndeshjet e fundit të Shqipërisë për shkak se nuk po luan te Rangers por edhe se ka
Elvis Naçi jep lajmin e mirë për familjen Abazi që humbi 2 djem nga tërmeti Bamirësi Elvis Naçi jep lajmin e mirë për familjen Abazi nga Gjilani, e cila humbi në tërmetin e ditës së martë në Shqip