999 rezultate për

elsi

Haradinaj u shpërndanë ëmbëlsira policëve sh-kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj mëngjesin e sotëm ka zgjedhur që ta ndajë me Po
Vera vjen përvëluese, në Greqi temperaturat do të shkojnë mbi 40 gradë Celsius Vera po vjen, dhe këtë herë më me "vrull" se zakonisht. Këtë e dëshmon rritja ekstreme e temperaturave edhe në Shqip
Pija me të cilën dobësohet Melania Trump: Zvogëlon apetitin, dëshirën për ëmbëlsira dhe përshpejton humbjen e peshës Melania ka zbuluar një truk të vogël, me të cilin e mban perfekt linjën e saj të trupit. Edhe pse Melania kujdeset pë
Zbulo nëse përputhet ëmbëlsira jote e preferuar me atë që të thotë horoskopi Të gjithë kemi neps herë pas here për ëmbëlsira dhe të gjithë kemi një të preferuar. Zbuloni nëse juaja lidhet me atë që
Vranësira dhe diell, parashikimi i motit për sot Edhe këto ditë do të ketë mot i vranët dhe me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se java do t
Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Si ta përballoni situatën Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit p
Duhen vetëm 3 përbërës, Disneyland publikon recetën e embëlsirës së famshme Dole Whip është një nga ëmbëlsirat më të famshme në parqet e Disneyland, të cilët janë mbyllur për shkak të pandemisë së
Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti në dy ditët në vijim Instituti Hidormeteorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se dy ditët në vazhdim mbi vendin tonë do të mbajë mot me temper
KOSOVË/ Moti gjatë fundjavës Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të s
Torta Mimoza, ëmbëlsirë përfekte për t’u shijuar kurdoherë Një recetë e veçantë që emrin e merr pikërisht nga ngjashmëria me lulen e pemës së Mimozës. INGREDIENTËT 250 gram sh
Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Si ta përballoni situatën Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit p
Pamje që të këpusin shpirtin: Çifti i të moshuarëve takohen në spital pas katër muajsh (VIDEO) Përgjithmonë bashkë! E kush më mirë se këta të moshuar e vërtetojnë këtë fjalë të madhe. Xhek dhe Elsi janë një çift
Flasin ekspertët: Me sa gradë duhet t'i lajmë rrobat për të shkatërruar COVID-19 "Është treguar se larja e rrobave deri në 56 gradë celsius vret koronavirusin. Nuk ka nevojë të zieni rrobat..." Spe
Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Si ta përballoni situatën Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit p
Trileçe ndryshe, receta e thjeshtë e ëmbëlsirës më të mirë Koha e përgatitjes – 40 minuta Përbërësit për kekun: për tavë drejtkëndëshe 33x23 cm, nëse bëni gjysmën e dozës, përd
Francezët "gatuajnë" koronavirusin, a do e provoje këtë ëmbëlsirë (FOTO LAJM) Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në shumë vende të botës, situatë e cila ka dëmtuar mjaft dhe ekonominë. Por një
Reshje shiu në të gjithë vendin, mos harroni çadrën Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot vendi do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të
Liverpooli nis rënjen, mundet nga Chelsea dhe eliminohet nga Kupa FA (VIDEO) Skuadra e Liverpulit ka regjistruar sot humbjen e tretë në katër ndeshjet e fundit dhe kjo i ka kushtuar shumë shtrenjtë
KOSOVË/ Ja si do të jetë moti për ditët në vijim Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot kryesi
Reshje dhe stuhi shiu, si pritet të jetë moti sot Instituti Hidrometeorologjik i Kosovën bën të ditur se sot gjatë ditës do të ketë reshje shiu. IHK njofton se shiu do