999 rezultate për

elshani

Rrëqethëse! Historia e djalit shqiptar nga Kosova që u vra nga serbët teksa po i çonte ujë babait Me 24 tetor 1998, snajperistët serbë vranë pas shpinës 11 vjeçarin, Shemsi Elshani. Nga shtëpia e tij, përmes një rru
Zbulohet e vërteta e largimit të Rinës nga muzika, deklarata e menaxherit shokon fansat (FOTO LAJM) Në fillim të këtij muaj reperja shumë e komentuar dhe që pati shumë sukses, Rina Balaj u zhduk papritur nga rrjetet soci
Ndarje jo miqësore? Pas Met Elshanit edhe Fero e ka një mesazh publik për menaxherin (FOTO LAJM) Disa javë më parë, reperi Fero njoftoi largimin e tij nga “On Records” dhe shkëputjen e marrëdhënieve me menaxherin, Met
Plas sherri mes Met Elshanit dhe Feros (FOTO LAJM) Rep artisti i njohur, Feronit Shabani, i njohur si Fero, para një kohe ka bërë të ditur se ai është larguar nga kompania
Vendosën në gumë policët roje, si u largua nga spitali autori plagosjes së menaxherit të Feros Një shtetas i ndodhur nën masën e arrestit me paraburgim arriti t’ia mbathte mëngjesin e kësaj të premte nga Qëndra Spit
Plagosi menxherin e Feros, autori arratiset nga spitali Sot në orët e hershme të mëngjesit është arratisur një i paraburgosur nga Klinika e Ortopedike e Shërbimit Spitalor Klin
Mbas sulmit me armë zjarri, flet menaxheri i Feros Ditën e djeshme menaxheri i Feros, Met Eleshani mbeti i plagosur. Kjo situatë, ka shkaktuar zhurmë mediatike, për vet
Flet menaxheri Met Elshani që mbeti i plagosur Sot në lagjen Dardania ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku mbeti i plagosur menaxheri i Feros dhe pronari i On TV-së,
Flasin shokët e personit që kërcënoi kryeministrin me vrasje Flasin të afërmit e të riut që kërcënoi Haradinajn me vrasje. Thonë se Bledart Elshani është i pafajshëm. Për çdo të
23 të vrarë dhe 38 të plagosur, historia e frikshme e hakmarrjes mes dy familjeve Pak ditë pasi ka shpëtuar nga një atentat në Pejë, njëri nga pjesëtarët e rritur të familjes Kelmendi ka rrëfyer në gjyk
Personi që kërcënoi Haradinajn: Po fliste keq për myslimanët I dyshuari për kërcënim ndaj kryeministrit B. Elshani, para gjykatës është arsyetuar në lidhje me postimin e tij, të cil
Gjakmarrja e dy familjeve në Pejë, 23 të vrarë dhe dhjetra të plagosur Në 11 faqet e aktakuzës ndaj Granit Elshanit, të dyshuarit për një vrasje në Pejë në ditët e para të vitit 2010, prokuro
Kosova beson se këtë vit do të anëtarësohet në Interpol Veton Elshani, kryesues i grupit punues për anëtarësim në Interpol në Ministrinë e Punëve të Brendshme beson se deri në
Bajram Elshani i "Lagjes së Trimave": Nuk ka gjykatë që na ndal për ta fitue lirinë e Iliridës! Edhe pse është dënuar me 40 vite, Bajram Elshani nga Grupi i Kumanovës nuk duket as i thyer e as i frikësuar. "Nuk k
"Lagjja e Trimave", dëshmon sot Bajram Elshani dhe Nexhbedin Lika Sot pritet që të akuzuarit për rastin "Lagja e Trimave", Bajram Elshani dhe Nexhbedin Lika, të dëshmojnë para trupit gjy
Rasti “Kumanova”/ Elshani, Kafigjolli dhe Bujari pretendojnë pafajësinë Tre të akuzuarit për rastin e Kumanovës që kanë dëshmuar sot, janë shprehur para Gjykatës se kanë hyrë të përshpejtuar p
Babai i Bajram Elshanit: Djemtë tanë i masakroi Ali Ahmeti (VIDEO) "Ali Ahmeti është fajtor për Kumanovën. Ai u tha djemve tanë dilni se rrugët janë të pastra, se OSBE-ja do të ju presë d
Partizani pranë një tjëtër blerje (VIDEO) Partizani nuk di të ndalet në merkato teksa tashmë është pranë zyrtarizimit për afrimin e dytë ne skuadër pas atij të At
Arrestohen aktivistët e VV-së, Durim Elshani dhe Veron Hasani Lëvizja Vetëvendosje njoftoi se sot dy aktivistë, Veron Hasanin dhe Durim Elshanin janë arrestuar nga Policia e Kosovës.
Suharekë, policia merr prova nga shtëpitë e të arrestuarve në Kumanovë Në shtëpinë e Bajram Elshanit policia konfiskoi një laptop dhe një sfungjer të vjetër, ndërsa një atë të Fadil Elshanit