999 rezultate për

elma

Selmani bën hapin e madh, gati transferimi në Superligën turke Gentian Selmani bën hapin e madh në karrierë. Pas 18 muajsh te Menemenspor në ligën e parë turke, portieri shqiptar ësht
Shkelma e grushta, sherr masiv mes të rinjve në ish-Bllok (VIDEO) Një sherr midis disa të rinjve është kapur nga kamerat e celularëve të disa qytetarëve në zonën e ish-Bllokut. Në pa
Fusha në gjendje perfekte, zbulohet se përse nuk luhet derbi në "Selman Stërmasi" Polemikat për fushën mes Tiranës dhe Partizanit në fakt mund të ishin shuar nëse ndeshja do të luhej në “Selman Stërmasi
Goditi me shkelma gruan shtatzënë, arrestohet shqiptari Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne. Mediat
​Selmanaj takim virtual me ambasadorët e BE-së, sjell në vëmendje çështjen e vizave Zëvendëskryeministrit Driton Selmanaj sot ka zhvilluar një takim virtual me shefin e Zyrës së BE-së në Kosovë, Ambasador
"Rrezik të na marrin fushën për të bërë pallat", Refik Halili ngre alarmin për Selman Stërmasin Presidenti i Tiranës Refik Halili deklaroi për herë të parë se rrezikohet që terreni i kompleksit “Selman Stërmasit” të
Pse keni nevojë që të gjithë t'ju pëlqejnë? Ne si qenie njerëzore jemi programuar të duam miratimin e atyre që na rrethojnë”, shpjegon Becky Spelman, psikologe.
Pozitiv me covid-19, dy yjet e Maqedonisë mungojnë ndaj Kosovës Pas, Goran Pandev, edhe një tjetër futbollist nga Maqedonia e Veriut ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.
Tha se merrte bukë me vete, Hoti shuan kureshtjen dhe tregon çfarë konsumoi për drekë Pak ditë më parë zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, u shpreh se kryeministri Hoti e merr bukën me vete nga
Gruaja e legjendës Selman Stërmasi feston një shekull jetë (FOTO LAJM) E njohur ndryshe si "Nona Tirona", Nezihat Stërmasi, bashkëshortja e legjendës bardheblu, Selman Stërmasit feston sot 10
La pas fëmijët e mitur, koronavirusi i merr jetën nipit të deputetit shqiptar Covid-19 i ka marrë jetën në mënyrë të parakohshme nipit të deputetit shqiptar, Rasim Selmanaj. Lajmin për ndarjen ng
"Më morën me shkelma, kam frikë të jetoj këtu", gruaja rrëfen tmerrin e grabitjes Mrik Ndoja është gruaja nga Puka e cila ra pre e grabitjes dhe dhunës nga disa persona të maskuar. Ajo ka deklarhar se a
Van Dijk i ndërpret intervistën, Xherdan Shaqiri e kap "me shqelma" (VIDEO) Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, teksa po jepte një intervistë, ku fliste për mungesën e aktivizimit të tij gj
E BUJSHME/ Portieri i Kombëtares shqiptare te Fenerbahçe Prej ditësh në mediat turke ka qarkulluar lajmi se Fenerbahçe është në bisedime me klubin e Menemenspor për të transferu
Selmani pranë hapit të madh, kërkohet nga gjigandët turk I mjaftoi vetëm një sezon në Ligën e Parë të Turqisë, në radhët e Menemnsporit, për të rënë në sy të gjigantëve të Stamb
Deputeti i AAK i infektuar me koronavirus prezent ne seancën e Kuvendit Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj dha lajmin se është i infektuar me koro
Deputeti i Kuvendit të Kosovës me koronavirus: Prej meje nuk ka shans ta marrë askush virusin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, përmes një shkrimi në Facebook ka njoftua
Shqiptari rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy
BDI shkund partitë edhe në anketën e re, lë prapa ASH, Alternativën dhe PDSH (FOTO LAJM) Koalicioni LSDM-BESA me 23.5 për qind dhe Bashkimi Demokratik për Integrim me 6.4 për qind radhiten të parat me mbështet
Pamje skandaloze: Njëri mban e tjetri e gjuan, polici qëllon me shkelma të arrestuarin (VIDEO) Një video skandaloze po bën xhiron e rrjetit. Sërish policia e Shtetit në mes të qytetit është filmuar teksa ushtron