999 rezultate për

eljon

Dalin pamjet e masakrës në Bllok, momenti kur Vis Martinaj del i larë në gjak (VIDEO) Kanë dalë pamjet e sherrit në bllok ku ngeli i vrarë Fabian Gaxha dhe u plagosen Eljon Hato dhe Ervis Martinaj. Ka q
Kush është Popesku që ra në pranga, njohja me Bes Kallakun dhe Hilton (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar Redi Popeskun, pronarin e lokalit Monopol, ku ndodhi masakra në ish-Bllok më 4 tetor, pas
Dy të plagosurit e masakrës në Bllok, çfarë vendimi pritet të marrë gjykata Gjykata e Krimeve të Rënda pritet që në orën 12:00 të marrë vendimin për masën e sigurisë ndaj të plagosurve në ngjarjen
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
U plagos me Vis Martinin, Eljon Hate ishte arrestuar për vrasje Eljon Hate është personi i dytë i plagosur gjatë përplasjes së djeshme me armë në mes të zonës së Bllokut, e cila solli
Kush është komandoja që u përfshi në plagosjen e Vis Martinit Policia bëri me dije emrat e personave që u arrestuan nga sherri i natës së kaluar në bllok. Ata janë dy nga të plagosur
Vrasja dhe plagosjet në Bllok, si nisi sherri për Elvana Gjatën dhe përfundoi tek armët Një sherr me të shtëna armësh ka tronditur mbrëmjen e djeshme Tiraanën, ku si pasojë mbeti i vrarë Fabian Gaxha ndërsa i
Fierakja tregon tmerrin: Burri më rrihte që t’a abortoja vajzën Një histori e denjë për filma është historia e një 29-vjeçarje nga Fieri e cila sot u bë pjesë e emisionit “Me zemër të
Tiranë, dy vëllezër plagosen me armë zjarri në zonën e Yzberishtit Dy vëllezër janë plagosur me armë zjarri mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja është shënuar në Yzberisht ku dyshohet s