999 rezultate për

elizabeth

Fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth, si ka ndryshuar 93-vjeçarja me kalimin e viteve (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër. Ajo ishte vetëm 25 vjeçe kur u bë mbretëresha e Bri
Fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth, si ka ndryshuar 93-vjeçarja me kalimin e viteve (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër. Ajo ishte vetëm 25 vjeçe kur u bë mbretëresha e Bri
Dikur e tallnin se ishte e shëndoshë, sot i kërkojnë "dorën" pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Nuk ka më veshje të shtrenjta, nga sot Mbretëresha Elizabeth do të vishet me materiale jo origjinale Familja mbretërore prej dekadash ka veshur veshje të shtrenjta, të krijuara nga lëkurat e kafshëve. Ndonëse veshjet e
Çfarë ndodhi? Mbretëresha Elizabeth merr vendimin e papritur për Princ Harry-n dhe Meghan (FOTO LAJM) Mediat e huaja kanë vënë re një detaj interesant gjatë xhirimeve të intervistës së fundit të Mbretëreshës Elizabeth.
Zbulohet emri i fshehtë i Mbretëreshës Elizabeth Kur anëtarët e familjes mbretërore paraqiten në publik, ata janë të rrethuar nga siguria. Ekipet e tëra janë rreth e
Një dorë druri, çfarë fshihet pas përshëndetjes të mbretëreshës Elizabeth (FOTO LAJM) Simboli i përshëndetjes me dorë e shoqëron mbretëreshën Elizabeth II prej dekadash, por nëse monarkes britanike 92-vjeça
7 "fiksimet" që e bëjnë Mbretëreshën Elizabeth II më të çuditshmen Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm
Luani si majmun, relaksohet në degën e pemës (FOTO LAJM) Një luan në një park kafshësh të egra është fotografuar ngjitur në pemë duke marrë rreze e dielli dhe duke u relaksuar.
16 vite të martuar, William Leavy dhe Elizabeth Gutiérrez drejt ndarjes (FOTO LAJM) William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes. Të paktën kështu janë shprehur mediat spanj
Takohet me May, Trump: Pakt tregtie SHBA-Britani, pas daljes nga BE Presidenti amerikan, Donald Trump tha se beson se Britania mund të ketë një marrëveshje thelbësore tregtie me Shtetet e
Mbretëresha Elizabeth feston 93 vjetorin e lindjes Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93 vjet
Djemtë që e tallnin se ishte e shëndoshë, i kërkojnë “dorën” pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Mbretëresha Elizabeth e mësoi lajmin e lindjes mbretërore e hipur mbi kalë Ndërsa kombi priste me padurim lajmin e lindjes mbretërore këtë mëngjes, Mbretëresha e gjeti veten duke hipur në kalë në
Mbretëresha Elizabeth II feston sot 92-vjetorin Mbretëresha Elizabeth II feston sot 92-vjetorin. Në nder të saj është organizuar një koncert i madh që mbledh yjet e muz
Mbretëresha Elizabeth do që djali i saj të bëhet lider i Komonuelthit Mbretëresha britanike Elizabeth II u bëri thirrje udhëheqësve të Komonuelthit Britanik të emërojnë djalin e saj, Princin
Libri dedikuar jetës së saj, revolton mbretëreshën Elizabeth Detaje jo shumë pikante, por disa aluzione ishin të mjaftueshme për ta bërë Madhërinë të humbasë durimin e saj. Po flasi
Mbretëresha Elizabeth II uron Presidentin Thaçi për dhjetëvjetorin e pavarësisë së Kosovës Madhëria e Saj, Mbretëresha Elizabeth II, në dhjetëvjetorin e pavarësisë së Kosovës, i ka dërguar një telegram urimi Pre
15 gjëra që nuk duhet të bëni para Mbretëreshës Elizabeth Takimi me Madhërinënë e Saj mund të jetë një rast i papërsëritshëm, por nëse nuk dëshiron të përballosh rrezikun e gabim
Kush është aktorja 52- vjeçare që po “çmend” Instagramin (FOTO LAJM) Elizabeth Hurley ka arritur numrin e 100,000 ndjekësve në Instagram. Ylli i Royals festoi popullaritetin e saj, duke