999 rezultate për

elita

Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë (VIDEO) Elita dhe Gjiko janë zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë dhe këtë e kanë pranuar sot. Ata kanë publikuar një vide
Gjiko i "nxjerr sekretin" Elitës, zbulon barkun e rrumbullakosur dhe nepsin e saj (VIDEO) Vetëm prej pak ditësh media po "zien" për lajmin se Elita është në pritje të ëmbël, por deri më tani nuk kemi asnjë konf
Me dedikimin romantik, Elita publikon foton e ëmbël krah Gjikos (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko padyshim janë një nga çiftet më të komentuara në mediet rozë. Dyshja ka dy vite që janë martuar dhe t
Të gjithë sytë te barku i rrumbullakosur, Eltia pozon me bikini pas lajmeve për shtatzaninë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë në media qarkulloi një lajm sipas së cilit Gjiko dhe Elita do bëhen prindër për herë të parë. Megji
Një partner si Gjiko, reperi surprizon Elitën pa asnjë arsye (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyer. Ata kanë treguar se marrëdhënia e tyre është perfekte dhe reperi ë
Rama nxjerr videon nga Dhërmiu: Ia bën me sy Francës (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur diten sot me pamjet nga Dhermiu, zona aq e bukur dhe e preferuar per pushime,
Shtatzënë për herë të dytë? Elita Rudi fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo mbushi 27-vjeç dhe në ditën
Një vjehrrë si e Elita Rudit, i thur nuses fjalët më miqësore për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi festoi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 27-vjeç dhe në ditën e saj të veç
Elita feston sot ditëlindjen, Gjiko i bën urimin special Elita Rudi feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj speciale ajo ka marrë shumë urime, të cilat i ka publikuar dhe në Inst
Gjiko fotografon Elitën me bikini, moderatorja: Ati i pëlqen pamja (FOTO LAJM) Tashmë që fotot e nxehta me bikini nga VIP-at kanë filluar të shpërthejnë në Instagram, një të tillë e bëri pak minuta m
Shtatëzënë sërish? Çfarë fshihet poshtë barkut të rrumbullakosur të Elita Rudit (VIDEO) Reperi i njohur Gjiko është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto të ndryshme, mes të cilave dhe s
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe njëherazi bashkëshortja e Gjikos, Elita Rudi ka ndarë së fundmi me ndjekësit në ‘Instagram’ dis
Muriqi drejt Francës, klubi elitar do sulmuesin Lajmet për të ardhmen e Vedat Muriqit nuk ndalojnë. Sulmuesi mbetet një nga futbollistët shqiptarë që do të ndryshojë me
Ky djalë i vodhi zemrën Elitës, moderatorja i dedikon këto fjalë më të shtrenjtit të saj (FOTO LAJM) Elita Rudi ka treguar me postimet e ndryshme se si e ka kaluar karantinën e saj me Gjikon dhe Zërin. Moderatorja ka ndar
Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram një foto të sajën ku ka treguar dhe rutinë
Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO) Gjiko dhe Elita po kalojnë momentet e tyre më të bukura në familje, duke parë Zërin të rritet dita ditës. Çifti janë
Ditëlindja e parë e Zërit: Elita dhe Gjiko i organizojnë festën madhështore (FOTO&VIDEO) Elita Rudi dhe Gjiko kanë festuar midis njerëzve më të dashur 1-vjetorin e djalit të tyre, Zëri. Moderatorja i dedik
Në ditëlindjen e parë, Elita i dedikon videon emocionuese Zërit (VIDEO) Në 1 vjetorin e datëlindjes së Zërit, Elita përcolli të gjitha emocionet e mundshme në një video të vetme. Një kolazh me
Jeni magjepsur me moderatoren shqiptare, njihuni me motrën e saj bukuroshe Elita Rudi është kthyer tashmë prej kohësh në një fenomen, dhe shquhet për bukurinë që e karakterizon. Moderatorja në