999 rezultate për

elise

Jakimovski i shpëton qelisë së burgut Ish-kryetari i Komunës së Karposhit, Stevço Jakimovski mëngjesin e sotëm u arrestua dhe u dorëzua para Gjykatës Penale m
Xhihan rrëmben Xhenetin dhe Melisën, ç’do ndodhë nesër Selim dhe Melisa shkojnë në spital dhe kërcënojnë doktorin t’u tregojë të vërtetën. Doktori bën sikur nuk di gjë. Xhenet
GVG pozicionohet duke u zgjeruar me selinë e re europiane Global Voice Group (GVG) - një ofrues i zgjidhjeve të TI-së për qeveritë dhe autoritetet rregullatore - javën e kaluar n
Mbyllet protesta, Basha largohet drejt selisë së PD-së Kandidatët për deputetë në listat e PD-së pas firmosjes në KQZ ku nuk pranojnë që të marrin mandatin janë nisur drejt se
Jam zonja Spiropali unë! Mark Marku bën Elisën të flasë me vete (VIDEO) Qeveria tha vjet se BE i ka çelur negociatat me Shqipërinë, gjë e cila nuk ishte e vërtetë. Megjithatë, Mark Marku e ka
Si i sfidoi Lulzim Basha SHBA-të dhe BE-në nga selia e PD Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë deklarata të forta pak minuta më parë në lidhje me atë që ai e quajti përballje të së
Deputeti i Kosovës shkrin talentin duke i rënë çiftelisë (VIDEO) Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka shfaqur shpirtin e tij artistik.
Vijojnë me ritme të larta punimet për ndërtimin e selisë së re të FSHF-së (VIDEO) Krahas “Arenës Kombëtare”, FSHF ka nisur edhe punimet për selinë e re të saj, në Parkun Olimpik, në vendin ku më parë gj
RRËFIMI/ Nata e vrasjes së Azem Hajdarit, çfarë ndodhi para selisë së PD dhe kush i pa atentatorët Sot bëhen 20 vite nga ekzekutimi i Azem Hajdarit pranë selisë së Partisë Demokratike, e cila më pas do të konsiderohej s
‘Trimi’ në Elbasan nuk i bindet Policisë, shkatërron edhe zgarën e qelisë “Trimërinë” e demonstruar në rrugë ndaj uniformave blu, një 24-vjeçar ka vazhduar të tregojë edhe në qelitë e Elbasanit.
Franca në finale, kjo është festa e çmendur në Champs Elisee Fitorja e Francës përballë Belgjikës, duke kaluar në finalen e kampionatit Botëror të Rusisë, ka gëzuar të gjithë france
T'i shembim Bashkinë e Tiranës dhe Bibliotekën, rrezikohet jeta e Erion Velisë (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës dhe Biblioteka Kombëtare janë përmbytur për shkak të reshjeve të ditëve të fundit. Amortizimi i ma
LSDM dënon sulmin ndaj partisë opozitare Partia maqedonase në pushtet LSDM, ka dënuar aktin e demolimit të selisë qendrore të VMRO-DPMNE-së. Përmes një kumtes
Shqiptarët i vënë flakën qelisë së burgut në Itali Disa shqiptarë në burgun e Italisë i kanë vënë flakën qelisë në burgun e Marassi në Genova. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë
Bledar Jambelli e kishte shkruar emrin e Cukut në çdo faqe të qelisë Vrasja e Artan Cukut është kryer për shkak të detyrës. Ai u ekzekutua pak muaj më parë me porosi nga Bledar Jambelli.
Protestë me trupa të viktimave para selisë së OKB-së Ata kërkuan që t’i jepet fund dhunës, duke thënë se trupat janë të civilëve të vrarë të martën, në përleshjet midis forc
Alarm në SHBA, të shtëna me armë pranë selisë së Youtube Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në San Bruno të Kalifornisë,pranë selisë së Youtube. Ngjarja është konfirmuar n
Shoku i qelisë së Kurtit në Nish hyn në Vetëvendosje Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka publikuar një fotografi me shokun e tij, me të cilin ishte në qeli të njëjtë n
Miriam Cani sapo postoi foton më të ëmbël të Amelisë (FOTO LAJM) Vajza e Miriam Canit, duket se po shijon borwn. Një kartolinë e vërtetë është fotoja ku Ameli shfaqet duke shijuar
Themelorja pranon kërkesën e Kasamit për zhvendosjen e selisë së partisë Gjykata Themelore Shkupi 2 ka pranuar kërkesën e Lëvizjes Besa, krahut të Bilall Kasamit për zhvendosjen e selisë së par