999 rezultate për

elisa

"Tërmeti që po themelon Diktaturën" Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme deri dje, para tërmetit të 26 Nëntori
"Lëri ndjeshmëritë, por sill letrat": Zbardhet përplasja Ruçi-Spiropali me dyer të mbyllura Në mbledhjen me dyer të mbyllura të datës 8 nëntor të Konferencës së Kryetarëve ka patur një debat mes ministres së Shte
Në pritje të ëmbël, Elisa Spiropali fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOOT LAJM) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë
Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin "Elisa Spiropali" Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Pro
Kujtim Gjuzi e quajti kryeministre, reagon Elisa Spiropali Ministrja për qeverinë Elisa Spiroapli ka komentuar deklaratën e deputetit Kujtim Gjuzi, i cili e cilësoi si kryeministr
Përçahet Prokuroria prej Bashës, Elisabeta Imeraj akuza vartësve të saj Dosja e shumëpërfolur e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktuali
Ceremonia befasuese, si e festoi 18-vjetorin Princesha e Kurorës në Belgjikë (FOTO LAJM) Shumica e adoleshentëve festojnë ditëlindjen e 18-të me një festë ose pije me miqtë. Por ishte një çështje vërtet më
Elisa Spiropali rrëfen se është në pritje të një djali: Do më ngjajë mua patjetër! Ministrja Elisa Spiropali është shtatzënë dhe është në pritje të një djali. Elisa Spiropali ishte e ftuar në studion
Klevis Balliu thumbon keq Elisa Spiropalin: Përsa ka Skënderbeun, është në rregull ajo "Kjo është në qejf të vet pastaj, për sa kohë ka Skënderbeun është në punë të vet s’është se kam ndonjë koment për të".
Elisa Scheffler, tifozja e Milanit që po tërbon fansat (FOTO LAJM) Vazhdojnë pozat seksi për modelen Elisa Scheffler që pushimet e saj i ka ndarë mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe Ib
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Elisa Spiropali: Tërmeti i 21 shtatorit ishte më i fuqishmi në 40 vite! Ministrja Spiropali gjatë seancës plenare ka folur rreth tërmetit që goditi vendin të shtunën e 21 shtatorit, duke u sh
E konfirmoi, Elisa Spiropali sërish shtatzënë dhe shumë pak muaj larg lindjes (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, nënë e një vajzë 4 vjeçe të quajtur Nalta, u dyshua për një
Video e babi Besit ku luan si fëmij me Ajkën është "ëmbëlisa" e ditës (VIDEO) Një vit më parë, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për h
Elisa Spiropali shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Katër vite pasi u bë nënë për herë të parë, Elisa Spiropali po përflitet për një shtatzëni të dytë. Shkak për këto al
Elisa De Panicis, modelja super seksi që bën tifo për Milanin (FOTO LAJM) Modelja Elisa De Panicis Agnelli njihet si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbësh
A po shantazhohet me përgjime të natyrës seksuale Elisa Spiropali? (FOTO LAJM) Pas publikimit të një numri të madh përgjimesh, të cilat sipas PD faktuan vjedhjen e votave, "Bild" bëri me dije se ka n
Elisa me "zjarr" ndaj "bombave" të BILD: Nuk na helmon dot Saliu Elisa Spiropali, nuk është përmbajtur në lidhje me përgjimet e publikuara nga Bild për dosjen 184 duke shpërthyer në aku
Elisa thotë se Erioni ishte mirë e bukur në Tiranë, por po sakrifikon në Ersekë që t'i nxjerrë në dritë Ministrja për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali tha gjatë prezantimit të aktorit të "Portokallisë" Erion Isai
Elisa: Progres-raporti tregon punën e vërtetë të qeverisë Vendimi i djeshëm një lajm i mirë për Shqipërinë, jo vetëm që pohon se Shqipëria e meriton cceljen e negociatave por cce