999 rezultate për

elia

Veliaj zbulon planin e investimeve: Ja si do ta bëjmë Tiranën me 24 orë ujë të pijshëm Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj sigurioi sërish qytetarët se brenda 5 viteve të ardhshme kryeqyteti do të k
Rritja e çmimit të ujit të pijshëm në Tiranë, si do e votojë LSI propozimin e Veliajt? Demokratet ne Keshillin Bashkiak te Tiranes kundershtuan sot rritjen e tarifes per ujin e pijshem, duke akuzuar Veliajn
Veliaj: "Brenda 5 viteve, me planin tonë të investimeve, Tirana do të ketë ujë 24 orë" Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, siguroi sot qytetaret se brenda 5 viteve të ardhshme, kryeqyteti do të fur
Veliaj: Për 5 vite, 24 orë ujë pa ndërprerje Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj siguroi se me rritjen e çmimit të ujit, sipas planit të biznesit të hartuar ng
Veliaj: “Tirana si Korça, brenda 5 vitesh do të ketë 24 orë ujë të pijshëm pa ndërprerje” Falë investimeve që Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime do të kryejnë në 5 vitet e ardhshme, qytetarët kryeqytet
Veliaj: Brenda 5 viteve Tirana me ujë 24 orë; Si e lanë peng Berisha dhe Basha ujësjellësin në bankë Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha sot se brenda 5 viteve qytetarët e Tiranës do të furnizohen 24 orë me ujë t
Erion Veliajn siç nuk e keni parë kurrë, sportiv dhe guximtar (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka treguar gjithnjë se është një tip mjaft sportiv. Këtë herë Veliaj ësh
Zjarri në Ibë, Veliaj falënderon heronjtë e operacionit: E gjithë Tirana ju është mirënjohëse Një zjarr i rënë në rrethinat e Tiranës në Ibë rrezikoi sot djegien e disa shtëpive, shtyllave të tensionit të lartë dhe
Erion Veliaj në terren për operacionin e shuarjes së zjarrit në Ibë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka dalë në terren për operacionin e shuarjes së zjarrit në Ibë. Veliaj: “
Veliaj: Qëllimi nuk është fitorja e pushtetit, por ndryshimi i Shqipërisë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi dje pasdite një bashkëbisedim me të rinjtë e FRESSH-it në kamping
Komisioni jep një vendim të rëndësishëm për votimin për kreun e ri të PD-së Për demokratët sot është një ditë e rëndësishme pasi ata votojnë për të zgjedhur kyetarin e partisë së tyre dhe në garë
Nesër zgjidhet kreu i ri i Partisë Demokratike, ja ku votohet Nesër demokratët do të votojnë për të zgjedhur kreun e ri të partisë së tyre, ndërsa në garë marrin pjesë Lulzim Basha d
Suveniret që do përfaqësojnë Tiranën, Veliaj shpërndan çmimet Përmes një jurie të specializuar, Bashkia ka përzgjedhur produktet dhe suveniret e frymëzuara nga kryeqyteti të cilat do
Veliaj flet për përmirësim të cilësisë së ajrit në Tiranë: Kompetencat t'i kalojnë bashkive! Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj deklaron se krahasuar me vitet 2014 dhe 2015, niveli i ndotjes në Tiranë për vitin 201
Certifikata mirënjohje për vullnetarët që kanë ndihmuar në përballimin e situatave të vështira Përballimi i emergjencave të ndryshme si zjarret, përmbytjet, por edhe aktivitete të tjera me interes publik, si pastrim
Përfundon ndërtimi i rrugës “Selaudin Bekteshi”, Veliaj: Mbajmë premtimin për një Tiranë dinjitoze (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës ka përfunduar ndërtimin e Rr. “Selaudin Bekteshi” në Njësinë Nr. 4 Kryetari i bashkisë Erion Veliaj
Elia Zaharia thyen "rregullat", publikon foto me rroba banje (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Elia Zaharia është shfaqur si rrallëherë më parë. Për herë të parë ajo ka postuar në rrjetin socia
Në ditëlindjen e saj, Veliaj uron plot dashuri "shefen" e shtëpisë Ajola Xoxa sot ka ditëlindjen. Dhe në gjithë urimet e përzemërta që ka marrë në këtë ditë të shënuar nuk mund të mun
Bashkia e Tiranës nderon ish të përndjekurin politik 90 vjeçar, Thanas Dhespo Nga ferri i burgjeve të diktaturës në një shembull frymëzimi për komunitetin. Thanas Dhespo sot i ka kaluar të 90-tat, n
Veliaj: Tirana Policentrike, projekti kyç i yni Bashkia e Tiranës, në bashkëpunim me Fakultetin e Arkitekturës dhe Urbanistikës të Universitetit Politeknik të Tiranës,