999 rezultate për

elgit

Quhet Krid! Cili është kuptimi i emrit të vogëlushit të Kleas dhe Elgitit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të ci
Feston ditëlindjen, Elgiti i dedikon Kleas fjalët më të ëmbla (FOTO LAJM) Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi aj
U bënë prindër, Elgit Doda dhe Klea Huta publikojnë foton e parë si familje Klea Huta dhe Elgit Doda këtë muaj u bënë prindër për herë të parë. Çifti vendosën ta pagëzojnë djalin me emrin e veçant
Pak ditë pasi u bë baba, Elgit Doda ndan foton e parë me të birin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër me një djalë, të cilin e quajtën Krid. Dyshja nuk i ka fsheh
Nuk e keni dëgjuar akoma? Albani dhe Elgiti sapo pushtuan listat botërore me "Parajsa" (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi i shumëpritur, mes Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës. Një këngë ritmike
Hiti i kësaj vere, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë bashkëpunimin (VIDEO) Siç kishin paralajmëruar prej kohësh, pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi i Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës.
Pak ditë pasi u bënë prindër, Klea dhe Elgiti i bëjnë pritjen e ëmbël të birit në shtëpi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda bëhën prindër për herë të parë. Këtë e njoftoi vetë Klea nëpërmjet një portimi në Instagra
Vendimi më i bukur në jetë: Elgiti shoqëron Klean në sallën e lindjes (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Klea është
Elgit Doda mezi po pret të bëhet baba, tregon përgatitjet që ka bërë për vogëlushin (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ësht
Prindër për herë të parë, Klea dhe Elgiti zbulojnë me një video emocionuese gjininë e bebit (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Klea ka vendosur të zbulojë sot gjininë e bebit me a
Me foto të reja, Klea Huta konfirmon martesën me Elgitin: Kam ëndërruar për ty (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
Askush nuk e dinte, martohet Klea Huta dhe Elgit Doda (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër! Zbulohet gjinia e bebit (FOTO LAJM) Mjaftoi data 1 janar, që në “Shiko Kush LUAN”, ndër të tjera, vëmendja të shkonte tek barku i rrumbullakosur i Klea Hutë
"Po i shkruajte më Elgitit tim do të kap prej flokësh", nxehet keq Klea Huta (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta prej tre vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe hera herës nuk ngurrojnë të bëjnë dediki
Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë! (FOTO LAJM) Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan”, Klea Huta si gjithnjë dukej yll, por prisni pak, po ky barku pak më
Jo vetëm që u martuan, por Klea Huta i tha "Po" Elgitit në mes të emisionit (VIDEO) Klea Huta e veshur me vello i tha “Po” Elgit Dodës në emisionin e Luana Vjollcës. Një ceremoni altari është improvizu
Kur do të martohet Klea Huta me Elgit Dodën? (FOTO LAJM) Elgit Doda ka dhënë disa detaje private rreth marrëdhënies së tij me Klea Hutën. Ai ka bërë një bashkëbisedim online
"Do jetoja për ata sy", në ditën e lindjes së Elgitit, Klea i bën dedikimin më romantik Në fillim lidhjen e tyre u munduan ta mbanin sa më private, por tani Klea Huta dhe Elgit Doda nuk e fshehin më dashurinë
Klea Hutës i vjen në majë të hundës, shihni ç'bën Elgiti në shtëpi (FOTO LAJM) Klea dhe Elgiti janë kthyer në një nga çiftet e preferuar të publikut që prej ditës kur u zbulua lidhja e tyre. Çifti ja