999 rezultate për

elezit

Pezullohet puna në Doganën e Hanit të Elezit Pezullohet aktiviteti i Doganës në Hanin e Elezit në kufi me Maqedoninë e Veriut dhe burime bëjnë me dije se shkak është
Bie nga 40 metra lartësi, vdes punëtori në Han të Elezit Një punëtor i një kompanie të çimentos, ka mbetur i vdekur si pasojë e rënies nga 40 metra lartësi, derisa ishte duke pu
Protestë e tensionuar në Han të Elezit, shkak rrahja e kosovarëve në Shkup Një protestë me tensione u mbajt sot në Hanin e Elezit të Kosovës. Protestuesit me të ardhur në pikën kufitare me Maqedo
Rufki Suma: Nuk mbështes asnjërin Kryetari i Hanit të Elezit, Rufki Suma ka dal me një deklaratë me rastin e fillimit të fushatës zgjedhore. Ai thotë s
DETAJE/ Treni përplasi makinën në Han të Elezit, plagosen 2 persona Një ngjarje rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Han të Elezit ku një tren ka goditur një makinë me targa të Kosovës.
Haradinaj: Duhet linjë hekurudhore Prishtinë-Durrës Në Kosovë filluan punimet për rehabilitimin e fazës së parë të linjës së 10-të hekurudhore Prishtinë-Hani i Elezit. K
Enkelejda i përloti të gjithë me monologun e saj (VIDEO) Enkelejda është një vajzë vetëm 8 vjeçe, por ka mjaft talent. Një recitim i saji është duke u shpërndarë gjerësisht në r
Mbyllet rruga Kaçanik – Hani Elezit në kufi me Maqedoninë Ministria e Infrastrukturës së Kosovës informoi se për shkak të kryerjes së punëve ndërtimore në autostradën Prishtinë –
Mbyllet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit do të mbyllet nga e shtuna deri të martën, për shkak të punimeve që do të bëhen në
Kamioni del nga rruga duke shkaktuar trafik më pas tek Hani Elezit Një kamion ka përfunduar jashtë rrugës në aksin rrugor Hani i Elezit-Paldenicë. Sipas disa fotografive të publikuara
Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njofton publikun se për shkak të aktiviteteve ndërtimore në urën 407, për si
Historia e vrasjes së Elham Elezit, efektivit të RENEA-s (VIDEO) Elham Elezaj zë vend në kujtesën e oficerëve më të dalluar të Policisë së Shtetit. “Elhami ishte shumë i guximshëm. Një
Kujdes, rruga Kaçanik-Hani i Elezit vazhdon të jetë e mbyllur Vazhdon të jetë e mbyllur pjesërisht rruga nacionale Kaçanik – Hani i Elezit, bën të ditur Ministria e Infrastrukturës p
Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik – Hani e Elezit Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është
Suma: Bechtel-Enka po terrorizon qytetarët Mbrëmë gjatë natës kryetari i Hanit të Elezit, Rufki Suma, së bashku me drejtorin e Shërbimeve Publike, Refet Kalisi, ka
Sot nderohen dëshmorët e Hanit të Elezit Sot në Hanin e Elezit kujtohen trembëdhjetë dëshmorë të rënë në luftën e fundit çlirimtare. Kjo trevë veçohet për kontri
Po merr pamje ura më e gjatë në Ballkan Autostrada “Arbën Xhaferi” e cila pritet të përfundojë brenda këtij viti ka edhe urën që është më e larta dhe e gjata në
Sot, hapet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Për më shumë se 2 javë, rruga Kaçanik-Hani i Elezit ishte mbyllur për qarkullim. Kjo për shkak të punimeve që Ministria
Lekaj nuk jep datë për hapjen e rrugës Kaçanik-Han i Elezit Ishte bllokuar më 8 maj për shkak të rrezikut për shembjen e dheut, e ndërkohë rruga Kaçanik-Han i Elezit po vazhdon të
Zbardhet data e zhbllokimit të rrugës Kaçanik-Hani i Elezit Brenda 5 ditëve do të zhbllokohet për qarkullim rruga e bllokuar Kaçanik-Hani i Elezit. Kështu ka thënë për KTV-në zv. m