999 rezultate për

elenin

E dashura bëhet xheloze për Elenin, Bushpepa i kthen përgjigjen që çdo femër do e donte Eugent Bushpepa është këngëtari që përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Por duket se e dashura e tij është bërë disi
"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti! Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovi
Pasi i mori vendin e parë, vajza "pulë" sulmon Elenin Pasi deklaroi se ka marrë kërcënime me jetë nga Shqipëria, Netta Barzilai, fituesja e Eurovizion, ka thumbuar keq Elenin
Bëri Shqiponjën me Elenin, Eugenti tregon kërcënimet për ta fshirë Konkurrenca në Eurvizion nuk i ka ndaluar këngëtarët, të cilët flasin më krenari për prejardhjen e tyre, të bëjnë një fo
Pasi e kritikuan, grekët pendohen për Elenin Mbrëmjen e sotme është finalja e Eurovizionit, në të cilin do të performojnë 3 shqiptarë. Pasi Eleni me Bushpepën bë
Si të kujdesemi për thonjtë e dobët Thonjtë e hollë janë një problem për shumë persona, një shqetësim më i madh ato janë për femrat. Është e rëndësishme që
Barça, Suarez "turpëron" Vermaelenin në stërvitje (VIDEO) Dy blerjet e kësaj vere për Barcelonën, Luis Suarez dhe Thomas Vermaelen, kanë qënë protagonistë gjatë stërvitjes së fun