999 rezultate për

eleni

Zbardhen bisedat e shqiptarit dhe grekut pasi vranë barbarisht Elenin Autoritetet greke kanë zbardhur tabulatet telefonike të Aleksandër Lucës dhe bashkëpunëtorit të tij grek Manolis Koukour
Një ditë para se të hidhte në det shoqen, shqiptari kreu një tjetër akt tronditës Rëndohet situata e shqiptarit në Greqi, Aleksandër Luca. 20-vjeçari, i cili ndodhet në qeli si një nga dy të arrestuarit
Atentate dhe makina të blinduara, çfarë po ndodh me bandën e frikshme të Selenicës Plagosja e mikut të Llanajve, Mikel Mehmetajt, mbrëmjen e së hënës në Vlorë, është ngjarja më e fundit kriminale e një k
Netta e quajti këngëtaren shqiptare fallco, çfarë tha sot Eleni Eurovizioni që lamë pas ndoshta di të jetë një nga më të paharrueshmit për shkak se në skenë performuan 3 shqiptar. V
Çmenden grekët, atletja më e mirë e tyre shpallet një shqiptare (FOTO LAJM) Greqia është një vend ku ka një numër të madh emigrantësh shqiptarë. Kemi dëgjuar plotë emra që edhe pse nuk janë në
Skandali në Bularat, Shqipëria shpall "non grata" eurodeputeten greke Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka bërë dalje urgjente me anë të një deklarate të dhënë për mediat teksa kërko
Si arrestua vrasësi i kreut të njësisë administrative në Selenicë (VIDEO) Policia njoftoi se kishte arrestuar autorin e vrasjes së kreut të njësisë administrative në Selenicë duke publikuar sëfu
Vritet kreu i njësisë administrative në Selenicë Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kot të Selen
Ka luajtur vetëm 1 sezon në Superiore, rikthehet ekipi pas 22 vitesh mungesë (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh mungesë, Selenica do të ketë një ekip futbolli. Bashkia e qytetit ka njoftuar se kanë përfunduar të gj
8 viktimat e masakrës në Selenicë nuk llogariten, vjen sqarimi që jep Ministria e Brendshme Ministri a Brendshme ka publikuar një grafik krahasues për vrasjet e ndodhura në qytetin e Vlorës për përiudhën Janar-Sh
Vrau 8 vetë, çfarë po ndodh tani me Ritvanin nga Selenica Ai qëndron i vetëm në dhomë dhe e vetmja gjë që bën shumicën e ditës, mban në duar libra të sugjeruara nga psikologët.
Deklarata e fortë e Eleni Foureira: Ndihem greke, jo shqiptare! Origjina e këngëtares Eleni Foureira është një ndër temat më të komentuara në Shqipëri dhe Greqi. Së fundi ajo ka ko
Gazetarja zbulon detaje rrëqethëse dhe fotot e 8 viktimave në Selenicë Reportazh nga Anila Hoxha E shtune. Kam vendosur te pi kafen e mortit ne familjen Zykaj. Dhe nuk diskutohet me
Masakra nuk u shkaktua nga zënka për pulat, zbardhet versioni i ri Masakra e Selenicës disa ditë më parë, ku një 24-vjeçar vrau 8 kushërinjtë e tij nuk ka ardhur për shkak se ai u ofendua
Nuk e prishi terezinë për 8 viktima në Selenicë, Rama nxiton të ngushëllojë italianët Kryeministri Rama njihet për arrogancën e tij me shqiptarët dhe përulësinë ndaj të huajve, fakt të cilin e ka konfirmuar
DOSJA/ Nga akuza për vjedhje pulash tek vrasjet, 120 minutat para masakrës në Selenicë Ritvan Zykaj vrau tetë persona dy ditë më parë në fshatiin Resulaj të Selenicës pas një debati me kushërinjtë për vjedhj
Pamjet e para, si reagoi Ridvan Zykaj ndaj pyetjeve të gazetarëve në gjykatë Ai ka zgjedhur të kyçë gojën. 24-vjeçari Ritvan Zykaj nuk ka thënë asnjë fjalë se përse e bëri krimin makabër të tre dit
Me pluhur dhe të njëjtat veshje, vrasësi i Selenicës del para gjykatësve 24-vjeçari Ritvan Zykaj, i akuzuar për vrasjen e tetë të afërmve të tij ka dalë sot para gjykatësve në Gjykatën e Shkall
Rama flet më në fund për masakrën e Selenicës: Çfarë shkruan në Facebook (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka prishur më në fund rehatinë duke komentuar mbi masakrën e Selenicës, ku një person, i cili ishte ma
Asnjë avokat nuk e merr përsipër autorin e krimit të 8 fishtë në Selenicë Autori i krimit të 8 fishtë në Selenicë të Vlorës, Ritvan Zyka do të dal para trupit gjykues ditën e nesërme në orën 10: