999 rezultate për

eldon

U shkel nga lopët, gruaja në gjëndje kritike për jetën Viktima u dërgua në spital pasi u sulmua nga kafshët në një fushë afër fshatit Sheldon në Derbyshire. Një grua është
Gëzohet se ka humbur 71 kg në peshë por tani ka probleme me pashaportën (FOTO LAJM) Një grua në Australi ka humbur plot 71 kg nbë peshë dhe tashmë pamja e saj ka ndryshuar në mënyrë drastike, shkruan Albe
Zbulohet i dashuri i Ema Andreas, artisti që fshihet pas fotove ''torturuese'' Ema Andrea është një nga aktoret e suksesshme të ditëve tona.Aktorja Ema Andrea është në lidhje dashurie me një piktor.
Nëna gjen të dashur pas martesës së dhunshme, ja çfarë mendojnë dy fëmijët e saj Historia e një nëne të divorcuar dhe dy fëmijëve që duan vetëm lumturi për nënën e tyre, është zhvilluar në rubrikën “Ka
Trupi i frikshëm i Serena Williams (FOTO LAJM) Shpenzon shumë kohë në palestër për të qenë në formë maksimale dhe stërvitja e rëndë duket qartë tek Serena Williams. Pa
Miliarderët më të mëdhenj të botës, pa diploma Të jesh miliarder nuk është domodoshmëri për studime pa fund. Disa prej milionerëve më të mëdhenj të botës nuk i kanë pë