999 rezultate për

eldo

Valon Berisha flet për herë të parë si lojtar i Fortuna Dusseldorfit Ylli kosovar, Valon Berisha ditën e sotme është prezantuar te skuadra e Bundesligës, Furtuna Dusseldorfit. Mesfishori
Ylli kosovar i Lazios drejt skuadrës gjermane Valon Berisha nuk po arrinw tw gjejw njw vend titullari te skuadra e Lizios e cila momentalisht po gwzon njw formw fanta
Bayerni fitore me "poker" golash ndaj Dusseldorfit (VIDEO) Që nga shkarkimi i Niko Kovcac, Bayerni nuk njeh rival Në xhiron e 12-të në Bundesliga, Bayern Munich i Hans-Dieter F
I morën jetën teknikut të kondicionerit, vetëdorezohet në polici një prej vëllezërve Kusi Avokati ka dorëzuar në Polici një nga autorët e vrasjes së teknikut të kondicionerëve. Bëhet fjalë për Griseldo Kusin, i
Burri i Delinda Dishës flet për martesën me aktoren: Nuk jemi çifti perfekt, kemi përplasje (FOTO LAJM) Delinda Disha këtë sezon u bë pjesë e spektaklit më të ri "Klanifornia show" dhe pjesë u bë gjithashtu edhe bashkëshorti
Bllokohet në aeroport nëna shqiptare me fëmijët Një nënë shqiptare me tre fëmijët e saj të vegjël është detyruar të qëndrojë në zonën transite të Aeroportit të Dyseldor
Zbulohen dy arsyet përse Delinda Disha iku nga "Portokallia" Largimi i Delinda Dishës nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku f
U shkel nga lopët, gruaja në gjëndje kritike për jetën Viktima u dërgua në spital pasi u sulmua nga kafshët në një fushë afër fshatit Sheldon në Derbyshire. Një grua është
Detaje të reja nga vrasja e Indrit Çelës, vëllezërit Kusi mund të kenë kaluar kufirin ilegalisht Kanë kaluar 12 ditë nga vrasja e teknikut të kondicionerit, Indrit Çelaj dhe policia e Tiranës vijon të ketë ende në kër
Indriti po vdiste, vrasësi dhe familjarët u ulën në lokal për të sajuar skemën e mashtrimit Po zbardhet gjithmonë e më shumë ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në rrugën ‘Muhamed Gjollesha’ në Tiranë ku u vra me
Dortmund mposht Dusseldorf, shpres për titullin (VIDEO) Dortmund ka arritur të mposhtë Dusseldorf në “Signal Iduna Park” me rezultatin e ngushtë 3-2. Verdhezinjtë arritën të
Bavarezët rimarrin vendin e parë me "poker" ndaj Dusseldorf-it (VIDEO) Bayern Munich i është kundërpërgjigjur Borussia Dortmund-it me një fitore 4-1 në fushën e Dusseldorf-it. Verdhezinjt
Dusseldorf-Bayern, kampionët kërkojnë të rimarin kreun Bayern Munich do të luajë në transfertë pas pak ndaj Fortuna Dusseldorf. Kampionët synon triumfin për të rimarë kreun
Nisën për Gjermani, pasagjerët nuk u besojnë sytë ku përfundoi avioni (VIDEO) Një avion i British Airlines u nis për në Dusseldorf të Gjermanisë mëngjesin e djeshëm, por për arsye të çuditshme ai zb
Gëzohet se ka humbur 71 kg në peshë por tani ka probleme me pashaportën (FOTO LAJM) Një grua në Australi ka humbur plot 71 kg nbë peshë dhe tashmë pamja e saj ka ndryshuar në mënyrë drastike, shkruan Albe
Skandali në Kamëz, policia shoqëron 20 persona në polici Pas dhunës në përfundimin e ndeshjes Kamza-Laçi, mësohet se policia ka shoqëruar në polici 20 persona, shkruan Albeu.com
Dortmund zgjohet nga gjumi, ngushton rezultatin ndaj Dusseldorfit (VIDEO) Borussia Dortmund ka ngushtuar rezultatin ndaj Dusseldorfit në "Espirit Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi Paco
Dusseldorf dyfishon rezultatin ndaj Dortmundin (VIDEO) Dusseldorf ka dyfishuar rezultatin ndaj Borussia Dortmund në "Espirit Arena". Ai që ka shënuar është futbollisti Zim
Tifozët e Dotmundit janë të çmendur, shikoni çfarë bën në stadium e Dusseldorfit (FOTO LAJM) Borussia Dortmund po bën një sezon perfekt këtë edicion futbollistik, shkruan Albeu.com. Por klubi verdhezi kanë një
Dusseldorf befason Dortmundin (VIDEO) Dusseldorf ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Espirit Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Lu