999 rezultate për

eldi

"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
Pjesë e kartelit të drogës, kush është financieri i Eldi Dizdarit Vladimir Lesaj është një nga të arrestuarit, pjesë e kartelit më të madh shqiptar të drogës i shkatërruar pak ditë më pa
E dashura e Seldit flet për Mimozën: Më bëhet qejfi që janë ndarë sepse tani është me mua E dashura e Seldit i ka thënë disa fjalë për Mimoza Shkodrën. Vetëm 10 ditë më parë, Seldi Qalliu bëri publike lidhje
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë
Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM) Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, ishte një nga të arrestuarit e para dy ditëve si pjesë
Më i madhi i kapur deri tani, koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës Denis Matoshi ose Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kar
"Dashuri më shikim të parë", Seldi dhe Sindi i tregojnë të gjitha në daljen publike (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uro
Policia e Dubait konferencë shtypi për arrestimin e "kokës" shqiptare Goditja e grupit të trafikantëve të drogës në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka trazuar ujrat mes Ekuadorit dhe Europës.
"Sa herë je fejuar?", e dashura i bën Seldit pyetjen epike me foton intime nga shtrati (FOTO LAJM) Me një foto të ëmbël teksa shkëmbenin një puthje në buze, Seldi prezantoi pak ditë më parë të dashurën e tij pikërisht n
Vajza e katërt që i vendos unazë, zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditë
Sot i preferuari i vajzave, e njihni këngëtarin në foto? (FOTO LAJM) Seldi në fillimet e karrierës, me Seldin e sotëm duket se janë 2 njerëz të ndryshëm për shkak të ndryshimeve që ka pësua
Kush është bukuroshja 11 vite më e vogel që i ka "rrëmbyer" zemrën Seldit (FOTO LAJM) Me një foto të ëmbël teksa shkëmbenin një puthje në buze, Seldi prezantoi të dashurën e tij pikërisht në ditëlindjen e s
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Puthje e përkëdhelje me brunen simpatike, kapet "mat" Seldi (FOTO LAJM) Ndonëse është komentuar për lidhje të ndryshme që prej ndarjes nga ish-e fejuara e tij, Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka
Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi shfaqet në shtrat me një tjetër vajzë (FOTO LAJM) Seldi ka befasuar papritur ndjekësit duke publikuar në profilin e tij në Instagram një video nga shtarti ku ndodhet në p
Kamioni i mori jetën të riut mes Tiranës, pedagogu bën dedikimin prekës (VIDEO) Më 11 prill një aksident i rëndë i mori jetën një të riu, Reldi Guga, vetëm 23 vjeç Mësohet se i riu ka qenë duke ecu
Gazetari: Ervis Martinajt i bënë atentat, si e shpëtoi makina e blinduar Është akoma e freskët ngjarja e shtatorit të këtij viti ku një makinë luksoze me targa ruse dhe e blinduar u përplas te
U aksidentua me super "Benz-in" me targa ruse, arrestohet në Kosovë vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini, vëllai i deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Amra Borova, është arrestuar në Graçanicë për nj
U nda nga partneri dhe u lidh me Seldin? Tregn të vërtetën Ish-banorja e "Big Brother" (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është ndarë nga pa
Seldi para famës? Shikoni si dukej këngëtari (FOTO LAJM) Janë të shumta rastet kur VIP-at ndjejnë nostalgji për të shkuarën, për periudhën e fëmijërisë. Kështu i ka ndodhur së f