Prokurorët zbarkojnë në Kuvend për arrestimin e Saimir Tahirit
999 rezultate për

elbasan

Serbët sot i mbon kallashi! Supermasa për ndeshjen e sotme ndërmjet Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit që do të luhet në “Elbasan Arena”. Më sh
PROFIL/ Kush është Altin Qato, kryepolici që i duhet të bëjë "zap" Elbasanin e dalë duarsh Drejtori i Përgjithsmë i Policisë, Haki Çako njoftoi sot se ka shkarkuar 12 drejtorë të Drejtorisë së Policisë së Elbasa
Hoxha jep alarmin: Pas Elbasanit do të shkrihet edhe policia e Lushnjes e Vlorës Prej më shumë se një muaji në Shqipëri kanë ndodhur ngjarje të rënda kriminale të cilat kanë tronditur shqiptarët të cil
Sot të gjithë shqiptarët me Skënderbeun Skënderbeu do të presë sot Partizanin e Beogradit, në një takim që nuk vlen thjesht për fazën e grupeve të Europa Ligës.
"Tërmet" në policinë e Elbasanit, shkarkohen 12 drejtorët e policisë Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako në një deklaratë për mediat reagoi për herë të parë në lidhje me
E FUNDIT/ Shkarkohen 12 drejtues, shkrihet policia e Elbasanit (VIDEO) Haki Cako në një deklaratë për mediat ka folur për herë të parë në lidhje me ngjarjen e Elbasanit. Me tone të ashpra
E FUNDIT/ Tërmet në policinë e Elbasanit, shkarkohet gjysma e komisariatit Shkarkime masive kanë ndodhur orët e fundit në policinë e Elbasanit. Mësohet se deri më tani janë larguar nga detyra
Shpëtohet ariu i murrmë në Elbasan (FOTO LAJM) Ndërsa në javë më parë një ari i murmë u vra nga banorët e Kalasë së Dodës, pasi ju dëmtonte të mbjellat, një tjetër ari
Ariun që po terrorizon Elbasanin pritet ta kapin ekspertë nga Kosova Një ari me përmasa gjigante i ka futur tmerrin banorëve të fshatit Polis Vilë në Elbasan. Sipas banorëve, ariu i frikshë
Zyrtare, miqësorja Shqipëri - Norvegji, më 14 nëntor në "Elbasan Arena" Tashmë është zyrtare, Shqipëria do të përballet me Norvegjinë në sfidën e parë miqësore pas përfundimit të eliminatoreve
Kush është "i forti" nga Elbasani me skaf 150 000 euro? Policia bën me dije se ka sekuestruar një gomone me vlerë 150 mije euro. Mësohet se policia bën ka zbuluar dhe pronarin
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, një i plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në afërsi të qytetit të Librazhdit. Nga aksidenti i ndodhur në aksin Elbasan-Lib
Skënderbeu zyrtarisht zbulon qytetet ku do të shiten biletat për ndeshjen kundër serbëve Klubi i Skënderbeut ka nxjerrë sot një tjetër njoftim sqarues në lidhje me shitjen e biletave për ndeshjen e grupeve të
Aksident në Elbasan, në gjendje të rëndë e moshuara (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur sot në rrugën Elbasan-Librazhd. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mengel dhe sipas dëshmitarëve
I bëri atentat fisit Çapja, ekstradohet nga Holanda i shumëkërkuari Emri i Shkëlzen Hasanpapajt doli në skenë pas një atentati të dështuar ndaj Florenc Ccapjes dhe shokut të tij Blead Muça
KOMENT/ Elbasani, Lushnja...., ku do të "kollitet" sërish kallashi?! Nga Albeu.com Vendi është përfshirë nga një luftë e egër mes bandave rivale në disa qytete kohët e fundit dhe pa
Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë Rreth 2500 vrapues nga 40 shtete të botës do të marrin pjesë këtë të dielë në Maratonën e Tiranës. Midis vrapuesve d
Arrestohet 41-vjeçari që masakroi me thikë të moshuarin në Peqin Policia ka vënë në pranga 41-vjeçarin e akuzuar për vrasje me dashje të mbetur në tentativë, pasi i arrestuari akuzohet
I dhanë pasaportë të kërkuarit, pezullohen dy policët në Elbasan Strukturat e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave (SHÇBA) Elbasan në bashkëpunim me Prokurorinë, pas një heti
1600 km me biçikletë / Çmenduria e tifozit serb për Skënderbeu-Partizani Tifozi serb niset me biçikletë për në Elbasan, për të ndjek skuadrën e zemrës. Kjo, sipas tij, për shkak se Partizani i