13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
999 rezultate për

ekziston

E kërkon gjysma e Europës: Hiqej si miliarder, por vidhte vajzat pasi i joshte (FOTO LAJM) Një vajzë 29-vjeçare nga Norvegjia ka folur hapur në media për të demaskuar një mashtrues që tani po kërkohet në shumë v
Haradinaj e thotë hapur: Rama, Thaçi dhe Vuçiç folën për ndarjen e Kosovës Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dhënë detaje të rendësishme sa i përket marrëveshjes me Serbinë dhe tentativë
Rudina Hajdari nga sot drejton opozitën në Kuvend, reagon Sali Berisha Opozita e re në Kuvend ka krijuar këtë të enjte dy grupe parlamentare. Në fillim të seancës plenare, kryeparlamentari Ru
Një pjesë e vogël e ferrit ekziston edhe në tokë (FOTO LAJM) Në një dhomë betoni, pa dritare, formohet ajo që mund të quhet një version i vogël i ferrit në tokë. Brenda kësaj ndë
A e keni menduar se ekziston një lokal ku e pini kafen me qen Tifozët e qenve Husky siberian në Tajlandë kanë mundësinë që pasi të pinë kafe ose edhe diçka tjetër, të shoqërohen nga
Arrestohet një shqiptar në Greqi Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Janinës, pas mesnatës së sotme në Kakavijë për shkak se kërkohej nga auto
Vlora Çitaku thumbon Daçiçin Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Washington, Vlora Çitaku, ka njoftuar se sot do të mblidhet Këshilli i Sigurimit
"A ekziston Durrësi?", historiania shqiptare sulmon kolegët e saj HIstoriania e njohur shqiptare, Eleni Kocaqi, me anë të një postimi në Facebook, ka hedhur një sulm kundër kolegëve të s
Kush e dinte, sytë blu dikur nuk ekzistonin Vetëm 8% e banorëve në Tokë kanë sy blu, dhe kryesisht gjenden në Europën e veriut. Por njerëzit e parë në tokë nuk kanë
Ekziston mundësia që Gattuso të shkarkohet Eleminimi nga Europa League i Milanit këtë mesjavë ka vënë në pikpëyetje të ardhmen Genaro Gattusos. Grupi ishte br
Skandal me "Topin e Artë", votoi gazetari që nuk ekziston Duket se nuk ka kaluar pa probleme votimi për "Topin e Artë", çmim të cilin e fitoi kroati, Luka Modriç duke lënë pas e
A ekziston rregulli i 5-sekondshit? Flasin ekspertët Sipërfaqe të ndryshme të tokës përmbajnë mikrobe të shumëllojshme. Por edhe vetë ushqimet nuk janë të siguruara nga kjo
Ish-lojtari i Interit: Dua të kthehem në Europë Gabriel Barbosa i njohur ndryshe si Gabigol po kalon një moment të mirë te skuadra e Santos gjithsesi ai nuk e fsheh dës
"Reali nuk duhet të kërkojë pasues për Ronaldon pasi ai nuk ekziston" Ish-lojtari i skuadrës së Real Madrid, Ivan Zamorano tha se skuadra madrilene duhet ta heqë nga mendja se mund të zëven
Skandali i Ministrisë së Kulturës, jep tender për një kishë që nuk ekziston (FOTO LAJM) Kisha e Shën Kollit, në fshatin Mesopotam të Delvinës, është monument kulture i kategorisë së parë. Prej 10 vitesh, kjo
Skandali i Ministrisë së Kulturës, jep tender për një kishë që nuk ekziston Kisha e Shën Kollit, në fshatin Mesopotam të Delvinës, është monument kulture i kategorisë së parë. Prej 10 vitesh, kjo
Vuçiç alarmon: Fuqitë e mëdha mund të shkaktojnë luftë në Ballkan Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiç ka thënë se ekziston frika nga konfliktet për shkak të interesave të kundërta të fuq
Krunić i "shokuar" nga Strakosha: Bëri një pritje që nuk ekzistonte (VIDEO) Gardiani shqiptar, Thomas Strakosha u bë viral pas një videoje të shpërndarë në rrjet në ndeshjen mes Lazios dhe Empolit
"Nuk ekziston çështja e minoritetit grek në Shqipëri" Diplomati Shaban Murati ka mohuar të ketë një "çështje të minoritetit grek në Shqipëri", ndryshe nga sa shkruhet në doku
Çfarë u pa në Univers? Shkencëtarët zbulojnë planetin e nëntë Shumë astronomë janë të bindur se "Planeti i Nëntë" ekziston përtej Jupiterit. "Sa herë që bëjmë një foto", tha Surh