999 rezultate për

ekzekutiv

Pas largimit të Rummenigges, në krye të Bayernit vjen legjenda gjermane Oliver Kahn do të jetë drejtori i ri ekzekutiv dhe kryetari i bordit drejtues të Bayern Munuchit, pasi Karl-Heinz Rummen
Pas grabitjeve në Rinas vendoset një gjerman në krye të aeroportit Constantini do të udhëheqë ekipin menaxhues të TIA-s, duke mbikëqyrur strategjinë e zhvillimit të kompanisë dhe biznesit
Në pranga kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicë Kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicës, Gazmend Morina, është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Ai dys
Shefi ekzekutiv i Atleticos zbulon destinacionin e Griezmann Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës
Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i AMF-së raporton në Kuvendin e Shqipërisë Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, Ervin Koçi prezantoi sot, më 30.05.2019, në s
Berisha po dëfrehet në Facebook duke bërë meme me Ramën, ja e radhës (FOTO LAJM) Sipas Sali Berishës, Kryeministri Rama ka gjetur thirrjen “Rama IK” në zyrën e tij dhe për këtë arsye është zhvendosur n
Haradinaj thotë se Samiti i Berlinit ka ndryshuar dinamikën e ngjarjeve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj mendon se këtë radhë, në frymën e Samitit të Berlinit ka ndryshim. “E kanë n
DUKA: Jam i lumtur që do përfaqësoj Shqipërinë në UEFA Armand Duka mbrriti në Shqipëri, pas pjesëmarrjes në Kongresin e UEFA-s, nga ku u zgjodh anëtar i Komitetit Ekzekutiv të
Duka zgjidhet në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s Armand Duka është zgjedhur anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s, organizmit më të lartë drejtues të futbollit europian
Janushev merr një pozitë të re në VMRO-DPMNE Komiteti ekzekutiv i VMRO-DPMNE-së në seancën e djeshme për kryetar të Unionit të Forcave Rimore të partisë e ka zgjedhu
Duka kandidat për në UEFA, nis garën Armand Duka ka bërë të ditur se do të kandidojë në zgjedhjet e shkurtit të vitit të ardhshëm për Anëtar të komitetit Ekz
Nga Juventusi te Kamza, prezantohet drejtori i ri ekzekutiv Kamza ka prezantuar ditën e sotme drejtorin e ri ekzekutiv. Bëhet fjalë për Fabio Cordela. Italiani ka një CV tepër të p
Kamza, prezanton drejtorin e ri ekzekutiv Kamza ka prezantuar drejtorin më të ri ekzekutiv. Ai është Italiani Fabio Kordela, i cili më parë ka qëndë drejtues dhe
Kush po i kërcënon deputetët që janë pro marrëveshjes me Greqinë? Deputetja e VMRO-DPMNE-së Daniela Rangellova para fillimit të seancës së Komitetit Ekzekutiv të parisë ka thënë se do të
VMRO-DPMNE e vendosur të bllokojë të ardhmen e Maqedonisë “Tërë procedurën e referendumit e konsiderojmë të falsifikuar dhe ne nuk e njohim rezultatin. Ne do të donim t’i dërgoni
Gjermania do të zhvillojë “Euro 2024”, shikoni sa votuan anëtarët e Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s Ditën e sotme është bërë zyrtare nga UEFA se ku do të zhvillohet kampionati europian i vitit 2024. Për të siguruar o
Musk tymosi hashash, tronditet Tesla. Largohen dy ekzekutivë Aksionet e Teslës kanë rënë në nivelin më të ulët të dy viteve të fundit gjatë kësaj të premteje, pas tronditjes që shka
Facebook, Twitter merren në pyetje nga Kongresi amerikan Drejtuesit e Facebook-ut dhe Twitter-it po merren në pyetje nga senatorët amerikanë, në lidhje me hapat e tyre për të çr
Besnik Tahiri bën tri sqarime mbi Asosacionin Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri, ka folur edhe njëherë rreth Asociacionit. Thotë se Qeveria nu
Drejtori ekzekutiv i Juventusit zbulon të ardhmen e Higuain Skuadra e Juventus pas ardhjes së Cristiano Ronaldos duket se është e mbingarkuar dhe këtë e ka pohuar edhe vetë Drejtor