999 rezultate për

ekzaminimet

Pjaniç kryen ekzaminimet, Juventusi i trembet një mungese disa javore Miralem Pjaniç luajti vetëm 8 minuta në sfidën e djeshme ndaj Brescias, pasi ndonëse erdhi nga stoli, një problem në adu
Djali që u godit nga treni priste të bëhej ushtar Një këmbësor është goditur sot nga treni në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë saktësisht pranë kazermës së FSK-së.
4 ekzaminimet që parandalojnë dy lloje tumoresh! Në shumë vende, perceptimet negative publike dhe stigma e lidhur me kancerin i ndrydh diskutimet publike. Kjo pengon për
Zyrtare/ Messi konfirmon dëmtimin "Ylli" i Barcelonës, Leo Messi, ka konfirmuar se vuan nga një dëmtim. Argjentinasi ka shtuar se vazhdimisht ndjen dhimbj
Dalin ekzaminimet e para të dëmtimit të Ronaldos, ja sa do të mungojë Fillimisht u mendua për një dëmtim të rëndë, por mesa duket për gjurin e Cristiano Ronaldos nuk ka asgjë serioze. Sulmue
Pjaca drejt Interit? Mesfushori i talentuar kroat, Marco Pjaca, mesa duket do ti bashkohet Interit gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, rapor
Mbyllet sezoni për Modriç, Reali në ankth për Bale Lajme të këqija për Real Madridin e Carlo Ancelottit. "Los Blancos" rrezikojnë të humbasin për një afat të gjatë Luka Mo
Mjekë të huaj për "Grupin e Drenicës" Pjesëtarët e "Grupit të Drenicës" do të ekzaminohen nga një ekip mjekësh ndërkombëtar. Pas kërkesave të tyre se janë
Kamëz, gjendet i pajetë roja i një biznesi Një person i cili punonte si roje sigurie në një firme private në Tiranë është gjetur pa jetë gjatë mëngjesit të sotëm.
Kamera që do të lehtësojë ekzaminimet e stomakut Një kamera e vogël në një kapsulë mund të jetë përgjigja e lutjeve të mijëra pacientëve të cilët kanë probleme me endos