999 rezultate për

ekuban

E BUJSHME/ Ekuban te Milani? Viktor Orta vendosi që ta shesë Kaleb Ekuban te Trabzonspori në më pak se 12 muaj më parë, ndërsa tashmë në skenë ka dal
Ekuban hedh një hap të madh në karrierë, firmos me skuadrën e njohur në Serinë A Tashmë nuk ka më dyshime Joseph Ekuban do të jetë sulmuesi më i ri Partizanit, të paktën duke iu referuar sajtit të mirë
"Luajti dhe shënoi pas vdekjes së nënës", njihuni me 10 faktet interesante të ish-bomberit të Përtizanit Goli në kualifikueset e Kupës së Afrikës e ka kthyer Caleb Ekuban në njeriun e momentit në futbollit botëror. Ish-su
Ish-bomberi i Partizanit, sulmuesi pranë gjigantit turk Ish-sulmuesi i Partizanit, Caleb Ekuban është shumë pranë kalimit te Trabzonspor. Ganezi është aktualisht pjesë e sku
Ekuban i pandalshëm, dy gola dhe një assist ndaj holandezëve (VIDEO) Kaleb Ekuban në fillim nuk pati shumë hapësira te Trabzonspori, por kohët e fundit sulmuesi ganez ka treguar vlerat e ti
Zyrtare: E kërkonte Flamurtari dhe Partizani, Ekuban transferohet tek... Gjatë gjithë merkatos së verës u përfol për një rikthim të mundshëm të Caleb Ekuban te Partizani, por duket se tratativa
Partizani është shumë i fortë për Tiranën, bardheblutë thyhen sërish në derbi (VIDEO) E fiton Partizani derbin numër 149 ndaj Tiranës. Të kuqtë triumfuan 2-1 në duelin që uli siparin e javës së 22-të të Kat
Ekuban: Nuk më tremb konkurrenca në sulm Partizanit i është bashkuar edhe golashënuesi më i mirë i skuadrës në pjesën e parë të kampionatit, Klaeb Ekuban por ky
Partizani merr premion e Korçës, ja shpërblimi special për Ekubanin Fitorja me Skënderbeun ka qenë mbyllja perfekte që Partizani u bëri dy fazave të para. Të besuarit e trajnerit Starova m
Ekuban mposht Skënderbeun, Partizani festë në Korçë (VIDEO) Skënderbeu dhe Partizani vijnë si të barabartë në ndeshjen e madhe të javës së 18-të, që ul siparin e gjysmës së parë të
Ekuban: Konsumoj byrek ditën dhe natën, më pëlqen shumë Pesë gola në Superiore dhe potencë në fushën e blertë e kanë bërë sulmuesin e Partizanit, Kaleb Ekuban, një ndër lojtarë
Ekuban i jep tre pikë Partizanit ndaj Korabit (VIDEO) Me shumë vuajtje, por Partizani ka mundur të marrë tre pikë duke mposhtuar me rezultatin 1-0 Korabin në takimin e vlefsh
Partizani rigjen fitoren në kampionat, merr vendin e dytë (VIDEO) Pushimi i kampionatit ka rezultuar në të mirë të Partizanit që është rikthyer te fitoret pas humbjes në Kukës. Të kuqtë
Partizani kërkon mrekullinë në Hungari, ja formacionet e mundshme Partizani sonte në mbrëmje do të luajë shanset e fundit për një kualifikim të mundshëm në Champions League ndaj Ferencva
Partizani dorëzon listën për Champions, ja risitë Partizani ka dorëzuar në UEFA listën e lojtarëve për Ligën e Kampioneve, teksa në listë janë shtuar edhe afrimet e fundi
Racizëm në futbollin italian, 10 javë skualifikim për lojtarin (VIDEO) Gaetano Iannini, futbollist i Matera, është skualifikuar me 10 ndeshje nga Gjykata Sportive pasi ka ofenduar kundërshtar