999 rezultate për

eksperiencat

Sadiku: Jam i lumtur të rikthehem tek Lugano Në një intervistë për mediat zviceranë, sulmuesi shqiptar, Armando Sadiku shprehet mëse i lumtur për transferimin te Lua
Flori e pranon hapur se i mungon dikush, për kë e ka? Flori Mumajesi shquhet për këngët e tij dedikime dhe historitë e shumta të dashurisë, pasi mesa duket ky njeri dashuron
PSG krijon monedhën virtuale, vlera mbetet mister Paris SG bëhet klubi i partë i futbollit që krijon kriptovalutën e tij. Gjithçka ndodhi pas arritjes së një marrëveshjej
20 eksperiencat që duhet t’i kalosh para se të mbushësh 30 vjeç Unë përpiqem të mendoj për veten si një person që “nuk është kurrë shumë vonë”. Nuk është asnjëherë shumë vonë për të lë
Shpjeguan eksperiencat gay në shkolla, LGBT i bën "golin" Nikollës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh LGBT ka nisur fushatën në gjimnazet e Shqipërisë për të shpjeguar dhe sensibilizuar të rinjtë mbi orien
Skandal në Tiranë, prindërit i dërgojnë fëmijët në shkollë ata mësojnë eksperiencat gay Nuk rreshtin perfaqesuesit e LGBTI ne perpjekjet e tyre per te ‘socializuar’ te rinjte, kryesisht te shkollave te mesme
Rama, thirrje qytetarëve t’i rrëfejnë eksperiencat negative gjatë mandatit të tij Pasi mblodhi për më shumë se 1 javë këshilla nga qytetarët se çfarë i shqetëson, sot kryeministri Rama, kërkon po nga qy
Dhimitër Gjoka largohet nga News 24 Spikerin e njohur, Dhimitër Gjoka nuk do ta shihni më në ekranin e News 24. Revistawho.com ka mësuar se spikeri i edi
Fobia mund të jetë problem i trashëguar nga paraardhësit Kujtimet mund të trashëgohen tek brezat e ardhshëm nëpërmjet kalimeve gjenetike të cilat lejojnë pasardhësit të përjetoj