999 rezultate për

ekdal

U dëmtua me Suedinë, rrëfehet Ekdal: Mund të shihja mishin dhe gjakun Albin Ekdal u dëmtua dje me Kombëtaren e tij ku ekipi i Suedisë barazoi 3-3 në transfertë ndaj Norvegjisë. Suedezi i
Andersson: Të gjithë e dinë se ne duam të shkojmë në Rusi Trajneri i Suedisë, Janne Andersson, konfirmoi se Albin Ekdal është jashtë skuadrës së ndeshjes kundër Italisë, por ata