999 rezultate për

einxhel

"E bëra e para", Einxhel Shkira ironizon hapur Oriola Marashin për foton mbi kalë (FOTO LAJM) Sherri mes Einxhelit, Oriolës dhe Kejvinës ishte në qendër të vëmendjes së mediave pak muaj më parë. Einxheli e ftuar te
"Aq false", Pas Kejvinës edhe Oriola "sulmon" publikisht Einxhel (FOTO LAJM) Një deklaratë e Einxhel Shkirës në emisionin “Rudina”, ku tregoi se është feministe dhe aspak xheloze, nuk u prit mirë n
Reagon Kejvina: Moj Einxhel Shkira mos më detyro të nxjerr mesazhet (FOTO LAJM) Është rikthyer në vëmendje sherri mes Kejvinës dhe Einxhelit. Dy muaj më parë vajzat u përfshinë në një sherr për motive
Einxhel Shkira e pranon hapur: E kam dikë përzemër Einxhel Shkira, një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit, u rrëfye lidhur me projektet në fushën profesionale, por ed
Sherri me Kejvinën dhe Oriolën, Einxhel Shkira: Më dhimbsen (VIDEO) Pak muaj më parë lajmi për një sherr midis tre vajzave të njohura, Einxhel Shkira, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi, m
Einxhel Shkira flet për fotot provokuese: S'më interesojnë fjalët, unë bëj para (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është një nga modelet që shpesh herë komentohet për fotot provokuese në rrjetet sociale. Edhe pse është n
Einxhel Shkira rrëfen tmerrin e tërmetit: Dola te festoja ditelindjen (VIDEO) Einxhel Shkira, moderatorja e emisionit “Pressing” në ABC News, tregoi momentet e tmerrit që ka përjetuar mbrëmjen e 26
"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO) Politikani Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC Neës, aty ku ka lëshuar disa batuta dhe thumbime, po
"Aq komplimente sa më bërë deri më tani unë nuk guxoj të të bëj më asnjë pyetje", Duka uron për emisionin e ri Einxhelin (VIDEO) Me studio të re, prezantuese po ashtu të re dhe një të ftuar special. Kështu nisi emisioni mbrëmshëm “Pressing” në Abc N
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin Emisioni sportiv "Pressing", i drejtuar nga moderatori i mirënjohur Gert Çarçani i cili ka një karrierë 20 vjecare në ga
Iku me bujë nga "E Diell", zbulohet destinacioni i Einxhel Shkirës (VIDEO) Einxhel Shkira iku me bujë në mes të tetorit nga "E diell" edhe pse sapo kishte nisur sezoni. Ajo tha për mediat se
U largua nga Top-i, Einxhel Shkira vjen me një tjetër emision (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, moderatorja Einxhel Shkira u largua nga rubrika "E diell", teksa tregoi se po shqyrtonte projekte të r
"Rrugë të mbarë k*rvë", Einxhel Shkira pendohet për deklaratën ndaj Kejvinës (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo
Përfundoi në polici pas lidhjes me Rrajën, Einxhel Shkira hakmerret haptas ndaj Kejvinës Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen tashmë që modelja që e rrahu poshtë pallatit të saj, Kejvina Kthella ka
U kapën me duar, "molla" e sherrit me Kejvinës dhe Einxhel ishte një djalë Moderatorja Einxhel Shkira njihet për personalitetin shpërthyes dhe për përgjigjet e drejtpërdrejta. Së fundmi ajo ë
Einxhel Shkira kujton tradhëtinë e parë dhe fajin e paska këngëtari shqiptar (FOTO LAJM) Einxhel Shkira ka kujtuar tradhëtinë e parë dhe shkak është bërë kënga e re e Brunos, një ripunim i këngës së famshme të
"Plastë syri i keq", Einxhel Shkirës i ndodh ajo që kemi frikë të gjithë (FOTO LAJM) Einxhel Shkira ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit pas largimit nga "E diell", vendim të cilin moderatorja e mori p
Pas përleshjes në mes të Tiranës, Einxhel Shkira padit në polici Kejvinën (FOTO LAJM) Së fundmi po qarkullojnë kudo zërat se marrëdhënia mes Kejvina Kthellës dhe Einxhel Shkirës nuk është asapk e mirë. Ato
"Isha një kundër dy", zbulohet si ndodhi sherri mes Einxhel Shkiras dhe Kejvina Kthellës Në orët e para të mëngjesit të sotëm dy modelet Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi janë konfliktuar fizikisht me modera
Plas keq sherri në mes të Tiranës, Kejvina dhe Oriola përleshen me Einxhel Shkirën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme pranë Liqenin e Thatë të Tiranës ka ndodhur një sherr midis tre vajzave të njohura të ekranit shqipta