999 rezultate për

eintracht

Zyrtare: Luka Jovic rikthehet te Eintracht Frankfurt Jovic kaloi të Reali në vitin 2019 për 63 milionë euro, por dështoi të gjejë vend në formacionin e Zidanes duke bërë par
E konfirmuar, Luka Jovic huazohet te Eintrachti deri në verë Einchrat Frankfurt ka konfirmuar se sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic do rikthehet në formë huazimi. Jovic nuk ësh
Dortmundi "ngec" ndaj Eintracht Frankfurtit, humb terren ndaj rivalëve (VIDEO) Tjetër zhgënjim për Borussian e Dortmundit pas humbjes shtëpia me Kolnin (1-2). Verdhezinjtë nuk shkuan më shumë se bara
Mustafi drejt Gjermanisë, skuadra e Bundesligës interesohet për të Shkodran Mustafi mund të largohet nga Arsenal, për t’u transferuar në Bundesligë. Mesfushori me prejardhje shqiptare
Mbyllen 4 ndeshjet e Bundesligës, këto janë rezultatet (VIDEO) Kanë përfunduar 4 ndeshjet e para për ditën e sotme në Bundesliga. Bie në sy fitorja e Werder Bremen 1-0 ndaj Schalke
Frankfurti mposht me përmbysje Arsenalin në Angli (VIDEO) Eintracht Frankfurtin e ka mposhtur 2-1 Arsenalin në ‘Emirates Stadium’ Kriza e Arsenalit me Unai Emery në stol vazho
Eintracht Frankfurt "shuplakë" Bayernit (VIDEO) Eintrachti i Frankfurtit turpëron 5-1 Bayernin e Mynihut në “Commerzbank-Arena”, duke u shkaktuar një nga humbjet më të
Ç'po ndodh me Bayernin, pëson dy gola nga Eintracht Frankfurt (VIDEO) Asgjë nuk po shkon si duhet me Bayernin në përballjen me Eintracht. Që në minutën e 9' Boateng lë skuadrën me 10 vet
Eintracht Frankfurt-Bayern Munich, formacionet zyrtare: Dajaku në stol Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Eintracht Frankfurt. Për ndeshjen e stome, që zhv
Prezantohet Rebic: Kur dëgjova për Milanin, nuk hezitova të firmos Futbollisti i ri i Milanit, Ante Rebic, beson se është gati për të luajtur për kuqezinjtë. Rebic erdhi te Milani në m
ZYRTARE/ Rebic vishet kuqezi, Silva në Eintracht Ante Rebic ka nënshkruar për Milanin duke u huazuar me opsion blerjen, kurse Andre Silva ka shkuar në drejtim të kundër
Mbrojtësi i Eintracht Frankfurt konfirmon interesimin e Romës për të Jetro Willems mund të jetë lojtari i ri i Romës nga edicioni i ardhshëm. Mbrojtësi holandez e ka pranuar se do të lar
Ende pa nisur mirë sfida, Coman i jep avantazhin Bayernit (VIDEO) Bayern Munich duket se po shkon i qetë drejt titullit kampion. Bavarezët kanë kaluar në epërsi me anë Coman që në mi
Reali arrin akordin me Eintracht për Luka Jovic Reali i Madridit ka bërë goditjen e parë në merkato. Edhe pse Karim Benzema ka zhvilluar sezonin e tij më të mirë me fan
Zyrtarizimi i Jovicit nga Reali, pas përfundimit të Bundesligës Bisedimet mes palëve janë mbyllur e tashmë pritet vetëm përfundimi i Bundesligës që sulmuesi i talentuar serb të bëhet z
Zyrtarizohet gjithçka, Jovic zgjedh skuadrën e re Frika nga një parakontratë e ka detyruar Eintracht Frankfurt të lëviz në drejtim të sulmuesit të talentuar të saj, Luka
Bomberi i Eintracht Frankfurtit shumë pranë Realit Luka Jovic është shumë pranë Real Madrid. Sulmuesi i Eintracht Frankfurtit i cili këtë sezon po shkelqen në Gjermani pak
Barcelona piketon bomberin e Eintracht Frankfurt Një nga surprizat më të mëdha të këtij sezoni është Luka Jovic. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt është këthyer në një bomb
Ylli Eintracht ndëshkon Gjermaninë (VIDEO) Luka Jovic, sulmuesi që po shkëlqen me Eintracht Frankfurt në këtë sezon, ka kaluar në avantazh Serbinë në miqësoren kun
Barcelona arrin akordin me sulmuesin e Eintrachtit Barcelona ka djegur konkurrencën dhe ka arritur të bëjë të vetin sulmuesin serb Luka Joviç, i cili është pjesë e Eintrac