999 rezultate për

eibar

Skuadra spanjolle uron Messin për golin e 400 në La Liga Barcelona mori një fitore të lehtë ditën e djeshme kundër Eibar me rezultatin 3-0 në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për
Messi me shokë mposhtin lehtësisht Eibarin (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të lehtë duke fituar me rezultatin 3-0 ndaj Eibarit, ndeshje e vlefshme për javën e 19 të
Barcelona kalon në epërsi ndaj Eibarit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Eibar në "Camp Nou". Ai që ka shënuar për katalanasit është sulmuesi uraguajan
Ramos kritikon skuadrën pas humbjes ndaj Eibar Sergio Ramos e ka kritikuar skuadrën e tij pas humbjes 3-0 nga Eibar dje në kuadër të La Ligës. “Ne po shkojmë në sht
Mundën Real Madrid futbollistët e Eibar, festojnë me Presidenten (VIDEO) Skuadra e Eibar turpëroi Realin e Madridit teksa e mpsohti 3-0. Në dhomat e zhveshjes futbollistët kanë shpërthyer në
Solari: Eibar e meritoi fitoren Santiago Solari e ka pranuar se Eibari ishte më i mirë se ata, por këmbëngul se Real Madridit nuk u mungoi beteja gjatë
Eibar shkruan historinë kundër Real Madridit Eibar ka marrë një fitore të rëndësishme sot kundër Real Madridit me shifrat 3-0. Por me këtë fitore të sotme vendas
Eibar shkërmoq Real Madridin, shënohen dy super gola të shpejtë (VIDEO) Real Madrid është ndëshkuar përsëri nga skuadra e Eibar. Golin e dytë për Eibar e ka shënuar Sergio Enrich, në minut
Eibar shtangu Real-in, kriza e madrilenëve ku ka fund (VIDEO) Eibar ka kaluar në avantazh përballë Real Madrid me anë të një goli të shënuar nga Escalante në minutën e 17. Fillimi
Rikthehet kriza te Real Madrid, turpërohet 3-0 nga Eibar (VIDEO) Eibar ka turpëruar Real Madrid me rezultatin ne thellë 3-0 sfidën e zhvilluar në orarin e drekës. Kampionët e Europës z
Nis sfida Eibar-Real Madrid, Bale e nis titullar Reali Madrid do të kërkojnë fitoren ndaj Eibar. Pas shkarkimit të Julien Lopetegui Galaktikët po bëjnë mjaft mirë duke r
E FRIKSHME/ Shembet tribuna në La Liga, lëndohen mbi 10 tifozë (VIDEO) Në ndeshjen mes Sevillas dhe Eibarit ka ndodhur një incident i rënëdë ku kanë mbetur të lunduar më shumë se 10 tifozë.
Ndeshje dramatike, Atletico Madrid barazon në sekondën e fundit Atletico Madrid është përballur me klubi e Eibar, ndeshje kjo e vlefshme për tre pikë në La Liga. Atletico edhe pse
Zidane shpjegon arsyen se pse Ramos u largua nga fusha në ndeshjen ndaj Eibarit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka zbuluar shkaktarin pse kapiteni Sergio Ramos u largua nga fusha papritmas
Ernesto Valverde shpjegon arsyen se pse e la në stol Philippe Coutinhons ndaj Eibarit Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde ka shpjeguar vendimin e tij për të vendosur Philippe Coutinho në stol kundër Eiba
REKORDE / Ernesto Valverde barazon rekordin e Pep Guardiolas Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka barazuar sot rekordin e vendosur disa vite më parë nga Pep Guardiola në klub
Barcelona fiton bindshëm ndaj Eibarit, dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Barcelona ka fituar sot ndaj Eibarit me shifrat 2-0 në "Estadio Municipal de Ipurua", ndeshje e vlefshme për javën e 24-
Barcelona shënon edhe golin e dytë ndaj Eibarit (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Eibarit në "Estadio Municipal de Ipurua". Ai që ka shënuar golin është J
Ka gol në ndeshjen Eibar - Barcelona (VIDEO) Barcelona ka shënuar golin e avantazhit ndaj Eibarit në "Estadio Municipal de Ipurua". Autori i golit është sulmuesi
Eibar turpëron 5-1 Sevillan e Montelas (VIDEO) Humbje shokuese për Sevillan e Vincenzo Montellas në javën e 21-të të La Ligas. Andaluzianët u mposhtën me rezultatin 5-