Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin
999 rezultate për

eglantina

Përplasja live nuse vjehërr që pati shikueshmëri rekord, për çfarë konfliktohen Natasha dhe Eglantina (FOTO LAJM) Wshtë rikthyer tashmë debati publik mes Natashës dhe Eglantinës, e cila zë fill që prej lindjes së djalit, fryt i një ma
Ish-ministrja e Ramës humb njeriun e shtrenjtë Ish-ministra e Zhvillimit Urban Eglantina Gjermeni, ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, nënën e saj. Humbja e madhe
Merr fund telenovela nuse-vjehrrë, gjykata jep kujdestarinë e djalit Ju kujtohet sherri nuse-vjehrrë? Tashmë sherri mes tyre ka përfunduar dhe fëmija është rikthyer në krahët e nënës së
Sherr live për djalin, çfarë bëhet sot me çiftin Armando-Eglantina (FOTO LAJM) Çifti Armando dhe Eglantina u kthyen në të “famshëm” falë historisë së komplikuar të martesës së tyre, ndarjes dhe marrë
Nusja fitoi mbi vjehrrën! Por çfarë ndodhi mes tyre live në studio (VIDEO) Të gjithëve na kujtohet sherri i bujshëm i vjehrrës me nuses live në “E diela Shqiptare”. Sherr i cili ndezi opinion
Ju kujtohet sherri nuse-vjehërr? Ja çfarë ka ndodhur sot me Eglantinën Të gjithë e kujtojmë historinë e vjehrrës Natasha dhe nuses Eglantina të cilat debatuan live në “E diela Shqiptare” në l
I nxorri të palarat nuses në emision, rrjeti shpërthen ndaj vjehrrës (FOTO&VIDEO) Një histori e pazakontë është trajtuar ditën e sotme në “E Diela Shqiptare” ku vjehrrë dhe nuse u përballën live dhe shk
Përballja live/ Nusja ia përplas në sy vjehrrës: U tregove kuçedër, i thua djalit jam gogol (FOTO LAJM) Pas fjalës së vjehrrës në E diela shqiptare e cila mohonte çdo akuzë të bërë nga nusja e saj, Eglantina, mësuese në Kuço
Dhunë fizike ndaj motrës, zbardhet vendimi i plotë i gjykatës kundër Romeo Kara Ditën e sotme u bë e ditur për median se ish-juristi I kompanisë CEZ Romeo Kara ka marrë dënim nga gjykata që të mos i a
Dëshmitari i mbrojtur i CEZ dhunon motrën, gjykata: Mos iu afro 100 metra Dëshmitari i mbrojtur nga shteti në çështjen “CEZ”, Romeo Kara është urdhëruar nga gjykata të mos kontaktojë dhe t’i qën
Eglantina Gjermeni firmos 4.8 ml për blerje mobiljesh për ministrinë Krijimi i ministrive të reja ka rritur shpenzimet e qeverisë për rregullimin e zyrrave të reja. Vetëm Ministria e Zhvill
Shqipëri-Azerbajxhan, memorandum bashkëpunimi në turizëm Shqipëria dhe Azerbajxhani do të punojnë për hartimin dhe nënshkrimin e një memorandumi bashkëpunimi me terma konkrete p
Mblidhet sot kryesia e re e PS Kryesia e re e Partisë Socialiste cila u votua gjatë asamblesë së 2 dhjetorit pritet të zhvillojë sot takimin e parë pas
Kryesia e PS, dalin emrat e anëtareve femra Pas zgjedhjes së kryetarit të kryesisë, ku sërish është rigjedhur Gramoz Ruçi, Partia Socialiste ka bërë të njohur edhe