egjipt

I vunë lejlekut GPS, shkencëtarëve u vjen fatura 2 300 euro disa muaj më pas Një grup shkencëtarësh polak vendosen të ndjekin rrugëtimin e lejlekëve që qendronin në vendin e tyre, të cilët largohes
Historianët shokohen nga ajo që zbulojnë brenda piramidave të Egjiptit (FOTO LAJM) Misteri i piramidave të Egjiptit po vazhdon të tundojë mendjet e shumë shkencëtarëve. Së fundi, hulumtuesit kanë dal
Skuadra e Botërorit shkarkon trajnerin pas dy humbjeve rradhazi Ky Botëror ka nisur me shumë surpriza, ku deri më tani na ka treguar se në këtë Botëror nuk ka skuadra të mëdha apo të v
Penallti me VAR për Egjiptin, ja gjuajtja e Salah (VIDEO) Egjipti ka ngushtuar diferencën 3-1 përballë Rusisë. Ishte Salah ai i cili nuk gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.
"Akili", maçoku i shurdhër parashikon fituesin në Rusi-Egjipt Parashikimi i parë ishte i saktë dhe ai e provoi sërish. Pasi gjeti suksesin e Rusisë në ndeshjen me Arabinë Saudite, Ak
Mohamed Salah plotësisht i gatshëm për ndeshjen kundër Rusisë Federata e Futbollit të Egjiptit ka njoftuar se Mohamed Salah është plotësisht i gatshëm për ndeshjen e dytë të Egjiptit
FIFA nis hetimet për ndeshjen Egjipt-Uruguaj Fifa po heton pse Egjipti dhe Uruguaj po luanin para mijëra vendeve bosh në ndeshjen e tyre në Jekaterinburg ditën e pre
Egjipt-Uruguai, zbulohet arsyeja pse stadiumi i ishte i boshatisur Mijëra karrige ishin bosh në ndeshjen e dytë të këtij Botërori mes Egjiptit dhe Uruguait. Vendimi i FIFA-s për të çua
Fitore me shumë vuajtje, Uruguaji mposht Egjiptin e Salahut (VIDEO) Uruguaji ka arritur të marrë një fitore të madhe sot ndaj Egjiptit me rezultatin minimal 1-0 në "Yekaterinburg Stadium".
Uruguaji më në fund kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Uruguaji ka gjetur më në fund golin e avantazhit ndaj Egjiptit në "Yekaterinburg Stadium". Ai që ka shënuar është mb
Simulimi qesharak i lojtarit të Egjiptit (VIDEO) Pjesa e parë mes Egjiptit dhe Uruguait përfundoi me rezultatin e barabartë 0-0. Gjithsesi, momentet kyçe nuk kanë mu
Statistikat e pjesës së parë mes Egjiptit dhe Uruguait (FOTO LAJM) Ka përfunduar me rezultatin e barabartë pjesa e parë mes Egjiptit dhe Uruguait. 45 minutat e para nuk kanë dhuruar as
Formacionet zyrtare: Egjipt - Uruguai Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Egjiptit dhe Uruguait, e vlefshme për Grupin A të Kupës së Botës.
Egjipt - Uruguai, kompanitë e basteve fiksojnë koefiçentët (FOTO LAJM) Sot do të luhet ndeshja tjetër ndërmjet Egjiptit dhe Uruguait të vlefshme për Grupin A në Kupën e Botës. Kompanitë e
Formacionet e mundshme, Egjipt-Uruguaj Dita e dytë e Botërorit pritet të sjellë shumë surpriza pasi ndeshja midis Egjiptit dhe Uruguajt apo Portugalisë dhe Spa
Tekniku i Egjiptit tregon pikën e fortë të skuadrës Ditën e sotme pritet të luhet ndeshja hapëse e Botërorit "Rusia 2018" ku vendi pritës do të luaj kundër Arabisë Saudite.
I vunë lejlekut GPS, shkencëtarëve iu vjen fatura 2 300 euro disa muaj më pas Një grup shkencëtarësh polak vendosen të ndjekin rrugëtimin e lejlekëve që qendronin në vendin e tyre, të cilët largohes
Egjipti, më i sigurt se Amerika e Britania Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe M
Reagimi i Salah kur tifozi i prek shpatullën e dëmtuar (VIDEO) Mohamed Salah e ka vuajtur shumë dëmtimin që mori në finalen e Champions League ku ende nuk është konfirumuar data se ku
Mjeku i Egjiptit: Pas 2 ditëve, do të mësojmë nëse Salah do të luaj ndaj Uruguait Mjeku i Përfaqësueses së Egjiptit, Mohamed Abou El-Ela, ka bërë të ditur se brenda 2 ditëve do të kuptohet nëse Mohamed