999 rezultate për

egje

Legjenda që tmerroi botën, pse ilirët mbanin gjarpër shtëpie Të gjithë e dinë legjendën e famshme se çdo shtëpi ka gjarpërin e vet. Ata si rëndom, janë të qetë. Ndodh që gjatësi
Legjenda e Arsenalit merr drejtimin e skuadrës franceze Patrick Vieria ka arritur marrëveshje për ta marrë drejtimin e skuadrës së Nices. Vieria, i cili lidhej ngushtë me Ar
Era Istrefi e gëzuar pranë legjendës së futbollit Këngëtarja Era Istrefi, tashmë e ndërkombëtarizuar do të na nderoj në botërorin "Rusia 2018", jo në fushën e blertë por
Njihuni me legjendën e Liqenit të Ohrit, si përbindëshi e përpiu Strugën Liqeni i Ohrit llogaritet si një nga liqenet më të vjetra në mbarë botën. Mosha e tij llogaritet të jetë 2 deri më 5 mil
Legjenda e Interit ndihmës-trajner i Kolumbisë në Kupën e Botës Esteban Cambiasso mund të bëhet pjesë e stafit teknik të kombëtares kolumbiane të futbollit në Kupën e Botës që do të zh
Audio-përgjimi, Xhafaj kërcënon opozitën: Shantazh, do mbajnë përgjegjësi Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka përdorur tone kërcënuese ndaj opozitës, gjatë një dalje për mediat, ku foli për ak
Xhafaj nuk pranon se ka përgjegjësi: Në Shqipëri vëllai im nuk do bënte burg Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ai ka shkelur ligjin për të mbrojtur
Ermal Mamaqi tregon se çfarë konsumon në ditën e parë si vegjetarian (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është njëri ndër komedianët më të dashur për publikun. Ai duket se nuk i rri dot larg humorit edhe në jetën
Shmanget tragjedia pranë TEG-ut, dy fëmijët e mitur shpëtohen nga flakët (VIDEO) Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotme në segmentin rrugor Sauk-rrethrrotullimi TEG-ut në Tiranë. Po
Legjenda e Chelseat: Morata dhe Bakayoko dështuan totalisht këtë sezon Dy lojtarët që u blenë vjet; Alvaro Morata dhe Tiemoue Bakayoko janë kritikuar ashpër nga ish sulmuesi i Chelseat, Tony
Legjenda e Egjiptit: Salah shko në Madrid Legjenda e Egjiptit, Hany Ramzy i ka thënë Mohamed Salah që ai duhet ta shfryutëzoi mundësinë tani për t'u transferuar t
Furtunë ndaj ambasadores turke: S'na tregon ti ku i shkollojmë fëmijët, kolegjet "Jahja Kemal" janë të rregullta Deklarata e ambasadores së Turqisë në Maqedoni në lidhje me nxënësit që ndjekin studimet në kolegjet "Jahja Kemal" ka sh
Blunt dhe Real degjenerojnë Gjikon (FOTO LAJM) Ka muaj që dyshja Dj Blunt dhe Real 1 vazhdojnë pa ndërprerë ta sulmojnë reperin Gjiko përmes rrjeteve sociale. Pas
Legjenda gjermane shtyn Neymarin drejt Realit: Do gjesh atë që të mungon Legjenda gjermane e futbollit, Paul Breitner, mendon se Neymar do të jetë i mirëpritur tek Reali Madrid sezonin e ardhs
Detajet, ç'po ndodh me hetimet e djegjes së kosovarit në Fushë-Krujë Po kalojnë 48 orë nga vrasja makabre e shtetasit të Kosovës në Fushë-Kruje por prokuroria ende nuk ka një të dyshuar kon
Ronaldo barazon legjendën e Realit me gola të shënuar në El Clasico Cristiano Ronaldo ka barazuar me gola legjendën e Los Blancosve, Di Stefano me gola të shënuar në "El-Clasico". Portu
Studentët po helmohen nga plehrat në Durrës, askush nuk mban përgjegjësi Retë e tymit toksik, të çliruara nga djegia e mbetjeve urbane në vendgrumbullimin e mbetjeve në Spitallë të Durrësit, va
Legjenda e Realit shihet në stërvitje tek skuadra e Tottenhamit Legjenda e Real Madrid Raul është parë sonte në qendrën stervitore të Tottenham derisa ish ikona e Real Madridit është d
Legjenda e Gjermanisë: Harry Kane është një lojtarë i kompletuar Ish lojtari i Spurs dhe legjenda e Gjermanisë ka pranuar se është një adhurues i madh i sulmuesit anglez, Jurgen Kli
Ronaldo magjik, barazohet me legjendën e futbollit për finale Champiosi Cristano Ronaldo ka arritur që të thyej një rekod personal sonte në Champions League. Fituesi i pesëfishtë i Topit të