999 rezultate për

effenberg

Lerëni Ozilin në stol, legjenda e Gjermanisë bën kërkesën e bujshme Mesut Ozil duhet të lihet në stol për ndeshjen e dytë të Gjermanisë në Kupën e Botës kundër Suedisë, sipas ish-yllit gje
Debat në Kombëtaren gjermane, kërkohet largimi i dy lojtarëve Kombëtarja e Gjermanisë është në tenison pasi po sulmohet nga ish-futbollistët e saj që kërkojnë largimin e dy futbollsi
Effenberg: Disa nga lojtarët e Realit nuk e dinë pse janë në finale Stefan Effenberg ishte shumë i mërzitur nga eliminimi i Bayernit nga Champions-i. Ish-mesfushori bavarez në një dekl
Effenberg kritikon ashpër Shaqirin: Zgjodhi paratë para karrierës Ish-futbollisti i Gjermanisë, Stefan Effenberg ka kritikuar ashpër Xherdan Shaqirin për transferimin e tij te skuadra e
"Guardiola do të ikë nga Bayerni, e zëvëndëson..." Ish mesfushorin i Bayern Munchen dhe Kombëtares gjermane, Stefan Effenberg, është i mendimit se Pep Guardiola do të larg
Effenberg: Sistemi i Guardiolës arriti limitin Stefan Effenberg beson se sistemi i trajnerit të Bayern Munchen, Pep Guardiola arriti limitin e tij në ndeshjen me Real
Edona, tranvestiti që po pushton mediat gjermane Kjo që shihni është Edona James, dikur një djalosh nga Kosova që u arratis drejt Gjermanisë. Ajo ka pushtuar faqet e par
Effenberg: Ribery do te shkoje te Reali Legjenda e Bayern Munichut, Stefan Effenberg, beson se është vetëm çështje kohe transferimi i