999 rezultate për

efektivja

Ditëlindje në kohën e COVID-19, feston ditëlindjen në krye të detyrës efektivja Policia e Shtetit nuk harron të vlerësojë dhe urojë pjesëtarët të radhëve të saj edhe në këto ditë të vështira. Nëpër
Dy emra të tjerë në listën e "zezë" të OFL-së, efektivja misterioze nxjerr të akuzuarit për trafiqe Efektivja e OFL-së ka dalë sërish në një konferencë ku ka nxjerrë dy emra të tjerë të botës së krimit. Ditën e sotme
EMRAT/ Kush është efektivja e vdekur dhe dy të plagosurit nga shpërthimi i minës Shefi i Shtabit të Përgjithshëm ka dhënë detaje në lidhje me vdekjen e një efektiveje të repartit të xhenios në Ushtrinë
Preku zemrat e të gjithëve, por ja ç'detyrohet të bëjë sot efektivja e "Petro Ninit" (VIDEO) Efektivja e Shqiponjave Blerta Dervishi, e cila pak javë më parë preku zemrat e të gjithëve me rezistencën për mbrojtjen
A i rifitoi Ina Nuka gishtat? Flet efektivja Efektivja e forcave “Shqiponja”, Ina Nuka, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë”, për të rrëfyer n
Flet efektivja e policisë: Do flijohem në shtëpi, ndjesë kolegëve Për 4 familjet e ndërtesës në zonën e liqenit artificial nuk ka më qetësi. Mëngjesin e së mërkurës përmbarimi mbërriti s
U pezullua pasi mbrojti shtëpinë, rikthehet në punë efektivja e "Shqiponjave" Është rikthyer në detyrë efektivja e forcave Shqiponja Blerta Dervishi, një ditë pasi lajmi për pezullimin e saj bëri xh
Si u hakmorr Lleshaj ndaj polices që "luftoi" për pronën e saj (FOTO LAJM) Është pezulluar nga detyra efektivja e patrullës "Shqiponja", e cila u filmua dje duke mbrojtur banesën e saj sëbashku m
Sërish në Turqi? Çfarë deklaron efektivja Ina Nuka Efektivja e policisë Ina Nuka, duket se ende nuk i ka rikuperuar gishtat e saj që dëmtoi në protestën para Kuvendit.
Flet efektivja Ina Nuka, a është e vërtetë e gjithë historia e saj? Ina Nuka, efektivja e policisë që u dëmtua gjatë protestës së banorëve të Astirit muajin e kaluar është rikthyer në vend
Efektivja Nuka kthehet në Tiranë, përlotet nga kolegët (VIDEO) Ina Nuka, punonjësja e Policisë, që u plagos në protestën e 22 Nëntorit, është rikthyer nga Turqia pas një trajtimi mje
Efektivja Nuka drejt Turqisë, cili ishte mesazhi i Lleshajt për nënën e saj (VIDEO) Ina Nuka, efektivja 24-vjeçare që mbeti e lënduar pas përplasjeve me protestuesit dy ditë më parë, është nisur drejt Tur
Pjesë e "Shqiponjave", kjo është efektivja e policisë që humbi katër gishtat (VIDEO) Një efektive policie ka mbetur e plagosur rëndë gjatë protestës së banorëve të Unazës së Re para Parlamentit. Mësohe
Ky është momenti kur efektivja e policisë humb gishtat (VIDEO) Të paktën 12 punonjës policie po marrin trajtim mjekësor në spitalin e Traumës, pasi mbeten të plagosur nga protesta e b
Mjeti përplaset me pemën, humb jetën efektivja e policisë Një oficere e policisë nga Berati ka humbur jetën në një aksident rrugor në qendër të fshatit Mifol në Vlorë. Akside