999 rezultate për

edvin

BOJKOTI/ Ka afrim mes palëve, pritet përgjigja përfundimtare nga kryeministri U zhvillua raundi i dytë i bisedimeve mes Ligës Profesioniste të Futbollit, e përfaqësuar nga presidenti Edvin Libohova,
Spahiu i kthen "sytë nga qielli": Faleminderit o zot që na dhurove vdekjen "Faleminderit o Zot që na dhurove vdekjen dhe që s’jemi të përjetshëm, sepse përndryshe do kishim edhe 2000 vjet mbi kry
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar pamjet që serviri Edi Rama në inspektimin e punimeve në rrugën Karrdhiq
Berisha bën deklaratën e fortë: Leli është për t’u varur për këmbësh në shtyllë Ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar përplasjen mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Vlorës, Dritan L
DOKUMENTAT/ Berisha: Rama dhe Bolino vjedhin 5000 m2 truall në mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sipas tij një skandal në Tiranë në të cilën thonë se është përfshirë kryemini
Incident në Kuvend, Gramoz Ruçi i pret fjalën në mes Ramës (VIDEO) Një përplasje ka ndodhur në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi dhe kryeministri Edi Rama. Ru
Artan Hoxha paralajmërim kryeministrit Rama: Nuk e ke të gjatë! Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka ironizuar politikanët shqiptarë
Berisha zbardh skemën: Kush fshihet pas arrestimit të Henri Çilit? Ish-kryeministri Berisha ka reaguar për arrestimin e gazetarit dhe botuesit Henri Çili. Me anë të një komenti, ai sh
Berisha nxjerr emrat: Pse po zbrazet qyteti i Shkodrës “SPAK nuk e mori persiper te hetonte dosjen e bandes me te frikshme te Shkodres”. Kështu shkruan në një postim në rrj
Ish-deputeti socialist sulmon ashpër Ermal Mamaqin e Edi Ramën pas filmit "I Love Tropoja" Ish deputeti i PS-së Taulant Dedja ka sulmuar ashpër aktorin Ermal Mamaqi, pas filmit të fundit "I love Tropoja". Me
Berisha sulmon ashpër Ramën pas padisë për Haradinajn: Tradhëtar i kombit! Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një reagim pas dorëzimit të padisë nga kryeministri Edi Rama për kryeministrin në
Berisha reagon për mësuesin turk: Rekord i zi për Shqipërinë! Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një postim në rrjetin social Facebook në lidhje me deportimin e mësuesit tur
Berisha sulmon gjyqtarin Artan Gjermeni: Nuk njeh as ligj as moral! Ish-kryeminstri Sali Berisha ka reaguar për dënimin e ish-deputetit demokrat, Ervin Salianji. Berisha ka sulmuar gjy
"Burg për Salianjin", reagon ashpër Berisha Ditën e sotme Prokuroria ka kërkuar të dënojë me 1 vit e 6 muaj burg, e përkthyer në 3 vite shërbim prove përsa i përket
2 milion lek për shtëpitë në fshatra, Berisha sulmon keq Ramën Deklaratata e Ramës se personave në fshat do t'ju japë 20 milion lek të vjetra për të ndërtuar shtepinë, ka shkaktuar jo
Berisha akuzon sërish Ramën për atentatin ndaj prokurorit Ndoj Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si autorin e atentatit në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Zaev dha dorëheqjen, Sali Berisha bën krahasimin me Edi Ramën Ditën e djeshme Shqipëria dhe Maqedonia pësuan zhgënjimin e radhës pas "JO" së madhe që morën nga BE. Ditën e sotme
Berisha krahason Ramën me diktatorin Hoxha: Monstra e dytë e kombit Ish-kryeministri Sali Berisha pas përgjigjes negative në lidhje me negociatat me BE-në i ka dërguar një mesazh të ashpë